Teraz jest 29 mar 2024, o 14:42

GL500 Warszawa

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

GL500 Warszawa

Post przez fazgord » 17 paź 2017, o 00:16

Witam serdecznie,
Pomimo iż zawodowo sprzedaję Hondy (motocykle) w salonie, to jeżdzę yamahą XJ550 (1982) noszę się z zamiarem kupienia tej sztuki.

https://sprzedajemy.pl/honda-gl500-silv ... nr53686325

Przyznam że nie znam się na tym motocyklu, prośba o opinię o tym egzemplarzu i wstępną wycenę. Jak cza pozwoli przejadę się i popatrzę co i jak. Że mocy będzie mało wiem, ale mi to nie przeszkadza chodzi o coś z mojego rocznika urodzenia i Marki Hondy.

Pozdrawiam.

Jak będę mógł się odwdzięczyć proszę o PW.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: GL500 Warszawa

Post przez szopen » 17 paź 2017, o 06:38

Witam

to jest naszego kolegi z forum to co Ci mamy napisać, robiłem w niej gaźnik na tip top.... kolega kupił chyba do 1.5 roku temu i na nic więcej się nie skarżył, zagląda tu i motor jeździ - z tego co wychodzi to najmniej palący CX tutaj :> , kolega dojeżdżał nim chyba trochę do pracy i powie na pewno więcej... jak sprzedajesz motocykle to pewnie coś i naprawiasz to jak jakiś problem to sobie poradzisz... jak masz xj550 to nie będziesz powalony mocą ale nie będziesz zaskoczony, ja uważam że to fajnie jeździ, zależy ile masz lat i co chcesz...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: GL500 Warszawa

Post przez fazgord » 17 paź 2017, o 08:51

Mam już 35lat. ;) także swoje przeżyłem. Tak się spodziewałem iż osoba mająca tak stary motocykl jest na ile to możliwe aktywnym użytkownikiem forum. Na gaźniki z Warszawy do Hrubieszowa :). podziwiam. Jak sprzedaje motocykle to nowe max 2/3 letnie tam się nic nie dzieje chyba że była wcześniej szkoda. Ciężko w takim motocyklu ustalić wartość rynkową i stąd właściwie ten post. :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: GL500 Warszawa

Post przez szopen » 17 paź 2017, o 11:45

fazgord napisał(a):. Na gaźniki z Warszawy do Hrubieszowa


pewnie zrobiłby i w warszawie, ale jak zechciał mi zasilić konto to nie będę przecież odmawiał ;)

wartość rynkowa?? nie ma czegoś takiego, chcą nawet po 12, tylko co z tego...

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: GL500 Warszawa

Post przez sirturek » 17 paź 2017, o 15:07

Taniocha, wręcz okazja.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: GL500 Warszawa

Post przez szopen » 17 paź 2017, o 22:46

Ludzie mają zboczenia, ja kupuje oczami żeby wszystko odratowywać, naprawiać..."to się zrobi" a później przesrane, a drugi będzie patrzył za ile sprzeda...


Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości