Teraz jest 18 kwi 2024, o 23:43

CX500 chętnie kupię :)

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Posty: 304
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 17:02
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 chętnie kupię :)

Post przez bromba111 » 24 sie 2016, o 22:23

Faktycznie ja bym brał tego bordowego. Tylko dobrze było by mieć do kupna kogoś kto jest osłuchany w CX. Chociaż jak swoją kupowałem to nigdy wcześniej nie słyszałem tej maszyny. No i ja też czekałem , jak mi się pojawi coś w okolicy. Jak ją wypatrzyłem to 3 razy jeździłem ją oglądać tak przez pół roku :).

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 chętnie kupię :)

Post przez Henryk Kwinto » 24 sie 2016, o 22:46

Szopen, zwróć uwagę na to ostatnie ogłoszenie. Czy siedzenie motocykla wyglądałby tak po 51 tys? Silnik zawsze możesz trysnąć jakąś farbą i będzie jak nówka a w środku trup. Jak dla mnie przygotowany na frajera... Zwróć uwagę na dół zbiornika - coś mi tu śmierdzi. Skąd rdza na elementach dyfra? Dlaczego sprężyny pomalowane na czarno? Wypolerowane lagi? Hmm <mysli> Ale może się mylę? Nie ma co ukrywać za 5-5,5 tys nikt nie sprzeda zdrowego sprzęta. Ci co chcą 7+ w górę to wiedzą ile włożyli i co jest do zrobienia.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 chętnie kupię :)

Post przez szopen » 24 sie 2016, o 22:47

ludzi się nie odgadnie, jeden zrobi jak mu zasugerujesz, co według Ciebie jest logiczne.... drugi powie Ci że za 5 tys nie będzie jechał po hipotetycznie lepszy motocykl, woli coś niewiele taniej ale bliżej, a jeśli wyjdzie coś nie tak to też nie robi sobie żalów tylko idzie do przodu i nie ma z tym problemów.... każdy ma swoje, ja np rozpamiętuje sobie błędy długi czas...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 chętnie kupię :)

Post przez szopen » 24 sie 2016, o 22:49

Heryk Kwinto napisał(a):Szopen, zwróć uwagę na to ostatnie ogłoszenie. Czy siedzenie motocykla wyglądałby tak po 51 tys? Silnik zawsze możesz trysnąć jakąś farbą i będzie jak nówka a w środku trup. Jak dla mnie przygotowany na frajera... Zwróć uwagę na dół zbiornika - coś mi tu śmierdzi. Skąd rdza na elementach dyfra? Dlaczego sprężyny pomalowane na czarno? Wypolerowane lagi? Hmm <mysli> Ale może się mylę? Nie ma co ukrywać za 5-5,5 tys nikt nie sprzeda zdrowego sprzęta. Ci co chcą 7+ w górę to wiedzą ile włożyli i co jest do zrobienia.



nie wiem czy się mylisz, wygląda na nietykany, może i ma coś popolerowane a drugie elementy lekko skorodowane jakby był garażowany i niejeżdżony... silnik ma akurat przetarcia farby i chyba nie był domalowywany.. nie wiem... SR nigdy bym nie sprzedał żeby kupić sobie CXa, szczególnie sprawne pewne SR, raczej bym dozbierał i kupił drugi motocykl..
http://allegro.pl/yamaha-sr-500-1990-ro ... l#imglayer

PS.
uważam że w polsce nie ma na sprzedaż z polskich rąk dobrych cxów.... na wszystkie ogłoszenia to 1%, widziałeś ogłoszenie wankstera? to pewny motocykl
http://allegro.pl/show_item.php?item=6409175591#thumb/1

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 chętnie kupię :)

Post przez optymistiq » 24 sie 2016, o 22:56

Jak będziesz jutro na pl Grzybowskim to obejrzysz sobie Milady. Będziesz wiedział z czym to się je i czy pasuje Ci taki moto. Choć ja kupiłem w ciemno! Tylko ze zdjęć podobał mi się CX. Nigdy ma żywo nie widziałem a słyszałem 500 sokoła. I na szczęście super egzemplarz trafiłem i jestem mega zadowolony <lol>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 chętnie kupię :)

Post przez szopen » 24 sie 2016, o 23:28

I ten nie wygląda jakoś tragicznie...
http://olx.pl/oferta/honda-cx-500-c-CID ... a2c8d7459c

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 chętnie kupię :)

Post przez szopen » 18 wrz 2016, o 18:57

I jak Pawencjusz, coś ruszyło w temacie???

Poprzednia strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość