Teraz jest 29 mar 2024, o 01:11

CX500 z Niemiec?

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez Carlo » 5 maja 2017, o 09:25

Może przyswaja wiedzę i składa myśli.
Wiesz, u niektórych to trwa.
Poza tym, sprawy to Ty nie ułatwiasz. Można się z deczka przestraszyć czytając połajanki made in Szopen.
No jak i co odpisać żeby nie dostać reprymendy?
PS
Chciałem napisać jak Optymistiq ale fakt, widziałem, że był i co? I nic! Ani słówka.
Bądź od czasu do czasu samarytaninem.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez szopen » 5 maja 2017, o 10:39

3 dni to mało.. nie przesadzajcie.. napisać to wiedział jak.. guzik mnie to obchodzi.... za 25 dni nie będzie śladu po temacie...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez tomasz89 » 7 maja 2017, o 11:13

Cześć, przepraszam za brak odpowiedzi i proszę o wyrozumiałość.
Mam sporo pracy i córka mi się urodziła :) także projekt kupna moto zszedł na 3-ci plan.

Ale co do kupna, zgadzam się z pierwszą odp. Szopena, przy moto w tym wieku nie ma ideałów.. dziś pojadę i spróbuję kupić egzemplarz miśka, posprawdzam z kolegą co będzie się dało i jeśli cena będzie ok to go wezmę.
Ale i tak domyślnie będę się rozglądał za cx w stanie klasycznym.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez szopen » 7 maja 2017, o 21:16

ehhh... ręce opadają, przeczytałeś sobie te tematy co i jak to wygląda?

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez tomasz89 » 9 maja 2017, o 22:36

Tematy które podsunąłeś częściowo przeczytałem już przed moim pierwszym postem.
A wiadomo że na forach nikt nie lubi 100 wątków o tej samej treści, także dywagacje czy CX500 jest dla mnie, czy będę ładnie na nim wyglądał itp rozważania mam za sobą :)
Dlatego też pytałem i pytam dalej o namiary na jakąś fajną, w dobrym stanie CX500, np od innego użytkownika forum. (hello Maciek)

PS: CX od miśka nie kupiłem, utwierdziłem się w przekonaniu, że brat style to nie do końca to co bym chciał
PS2: co do turbo, to również to nie to co zamarzyłem, stanowczo wolę image motocykli z okrągłymi lampami, a dużej mocy turbo nie potrzebuję :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez szopen » 9 maja 2017, o 22:46

gadaj z Maćkiem... namiaru nie dostaniesz bo prostu takiego nie ma, co się na bieżąco pojawia to wrzucam i tak na forum. Jeśli uda się kupić coś w Niemczech w granicy 2500 czy 3000 euro to będzie miało realne np 40 tys przebiegu i to będzie super CX, tylko że z grubsza będzie wyglądało to jak motocykl Macieja, to dlatego Ci podsunąłem tematy, żebyś sobie zobaczył jak wyglądają prace przy motocyklu który ma 17 tys km. Niby nie jeżdżony a nakłady są i to spore, jak nie przebieg to czas zrobi swoje, silnik np teraz trzeba otworzyć żeby zmienić pompę wody bo uszczelniacze są zjedzone przez starość.... pieniądze (dzięki bogu chyba) wszystkiego nie są w stanie zawsze załatwić, czasami potrzeba czegoś więcej ale tu się robi też błędne koło... bo jak chcesz wydać na CXa 20 tys to chyba na takiego nie dotykanego ręką ludzką, więc jeśli po 30 latach jest gdzieś rdza bo honda malowała elementy bez podkładu i niemalże po opuszczeniu fabryki świeciły gołym metalem z pod farby, tzn że należałoby tego nie ruszać tylko tak zostawić, bo w pełni nietykane ręką ludzką ma dopiero jakąś magiczną wartość rynkową?

Taki piękny CX to jedynie w przypadku gdyby ktoś trzymał go w mieszkaniu i odpalał raz na miesiąc tak jak pewien typ co miał malucha na piętrze...

Ty nie sprecyzowałeś czego chcesz... chcesz jedynie takiego za 20 tys i stanem odpowiadającym do funduszy?

PS. teraz to co jest na olx to jest trupiarnia, która gdyby rynek nie był "nakręcony" gniłaby poniżej 5 koła...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez tomasz89 » 9 maja 2017, o 22:52

ok, dzięki za odpowiedź... o maluchu nie wspominaj, mam jednego na żółtych blachach, będę go trzymał żeby za kilkanaście lat pokazać synowi jak kiedyś była gówniana motoryzacja :P (o ile go rdza nie zeżre)

20tys do górna granica jaką sobie wyznaczyłem,
wolałbym w ułamku tej ceny ale wiem że tanio zazwyczaj = będziesz miał dużo pracy

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez tomasz89 » 9 maja 2017, o 22:58

co do trupiarni na olx... nie tylko w motocyklach tak jest, wierz mi.
W tym roku kupiłem koparko-ładowarkę i NAPRAWDĘ przed sezonem nie ma w czym wybierać w maszynach 8-10letnich (chyba że złomka) mimo że jest dużo ofert na rynku.
Tak samo też z motorówkami, ale tu udało się dobry zakup zrobić :D

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX500 z Niemiec?

Post przez szopen » 9 maja 2017, o 23:14

W tym roku były dwa godne uwagi CXy kompletne w cenie jeden 4400 a drugi 3800 sprzedawany w promocji... Obydwa wymagałyby prac/odnowy w zakresie od ok 5 do nawet 8 tys złotych gdyby CI przyszło na myśl kupować naklejki z hondy czy coś.... decydującą sprawą w kupnie i cenie jest przebieg, stan chromów, elementów malowanych... reszta jest do ogarnięcia.... 30 lat i tak zrobi swoje... nie wazne czy to pochodzi z niemiec czy z francji... a koparki też nikt nie kupuje żeby się na nią przyglądać...

PS. maluch miał dobre grube blachy....

Poprzednia strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość