Teraz jest 28 kwi 2024, o 09:00

CX 650E z 1987_Holandia

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez szopen » 14 gru 2016, o 09:27

jakby nie było.. stan jest lepszy niż tej 650tki..

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez eccehomo » 14 gru 2016, o 23:04

szopen napisał(a):jakby nie było.. stan jest lepszy niż tej 650tki..


Może lepsze zdjęcia :>
Co do kanapy i braku białego paska. Znalazłem ogłoszenie z Kanady:

http://www.kijiji.ca/v-sport-touring/ki ... nFlag=true

- kanapa bez białego paska.
Ale to szczegół. Potwierdzam opinię Szopena - do 650E części praktycznie nie występują.
Na tej samej www ww. wymienionej znajduje się ogłoszenie, na którym za kilka gratów trzeba zapłacić 1400 dol kanadyjskich.

Przeglądałem ebay-a wielkie nic. Komplet tłumików ponad 250$ + koszty przesyłki. Tylko Lewe cylindry - czy to coś oznacza?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez szopen » 14 gru 2016, o 23:12

a zauważyłeś że ta z kanady nie ma naklejek na owiewce? to co.. też oryginał? :) oryginalne siedzenie ma mieć paski i tyle... albo pozostałości po paskach. W tej powyższej poszycie też zostało wymienione, ale ty siedzenia nie kupujesz tylko motocykl.. o siedzeniu była tylko rozmowa dlatego, że oryginalne siedzenie hondy nie zniszczyło by się po 5000km, popatrz na moją CBR, śmiem twierdzić 140 tys przebiegu - oryginalne siedzenie jest jak nowe.

tzn jak tylko lewe cylindry? że niby prawe lecą?? nie.... nic takiego nie występuje nie wiem czemu gośćma lewe. GL650 dzieli silnik z CX650, jakieś tam części nawet jak są to dobrych to trzeba się naszukać w pip.... jest jeszcze forum u niemca u anglika i usa, i australia.... świat można wojować, ale wałka rozrządu dobrego nikt nie chce sprzedać :)

Zobacz walek rozrądu 70 dolców i poodziurkowany....
http://www.ebay.com/itm/Honda-650-CX-CU ... 3B&vxp=mtr

Masz kolejny
http://www.ebay.com/itm/83-honda-cx650c ... ih&vxp=mtr



Trudno o dobre części... dlatego jak kupować motorek to albo gość ci pozwala wyjebać te laski, podnosisz dźwignie i patrzysz i kasa na stół, a jak coś źle to niech sobie i śpiewa 10 tys na OLX i niech czeka na jelenia..

Przynajmniej to forum będzie miało jakiś cel, dzięki takim jak ja ceny CXów pójdą na pysk jak ludzie zrozumieją ze to jest gówno ;p ;p

PS.
z miesiąc temu dzwonie do gościa w sprawie wałka, przez telefon - ma być super - to przyślij fotki:
https://goo.gl/photos/WdVtP6v9H2KAqGaZ9

mówie gosciowi żeby sobie ten wałek w buty wsadził, a on mi na to że się nie znam... a kolejnego popaprańca masz tu:
viewtopic.php?f=15&t=274


Z częściami jest ciężko, do zakupu podejdź realnie, jeśli motocykl to złom to nie kupuj.... chyba że za sensowne pieniążki, ale jak masz później 2 lata jeździć poznań warszawa to od razu lepiej kupić sobie CXa z niemiec za 12 tysięcy i mieć spokój.

PS.
tłumiki.. zapomnij o jakichkolwiek sensownych nawet za sporą kase, wszystkie nawet jak na zewnątrz ładne to w środku są często wykorodowane, przeżarte komory itp.. nie warto.. trzeba sobie coś zmotać akcesoryjnego żeby nie straszyło.

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez jerry » 14 gru 2016, o 23:34

A nawet bardzo trudno.
Takie wałki to ja mam dwa :P *)
I myśle czy jest sens jeden zawozić do obszlifowania ..... Czy będzie lepiej dzięki temu ?

*) Bo mam dwa silniki ...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez eccehomo » 15 gru 2016, o 08:37

Trudno o dobre części... dlatego jak kupować motorek to albo gość ci pozwala wyjebać te laski, podnosisz dźwignie i patrzysz i kasa na stół, a jak coś źle to niech sobie i śpiewa 10 tys na OLX i niech czeka na jelenia..

Z częściami jest ciężko, do zakupu podejdź realnie, jeśli motocykl to złom to nie kupuj.... chyba że za sensowne pieniążki, ale jak masz później 2 lata jeździć poznań warszawa to od razu lepiej kupić sobie CXa z niemiec za 12 tysięcy i mieć spokój.


<bezradny>
Dzięki wszystkim za rady. <brawo>
Nie mając takie samozaparcia, czy też do siedzenia w garażu zrezygnuję z "grzybobrania". :-(
I więcej myślę o tym CX-kie, tym bardziej dochodzę do wniosku, że nawet jeżeli handlarz nie zagrzybił to mógł to przecież zrobić Holender, równie skuteczni jak nasi pieczarkarze.
Szopen, a masz na oku jakiegoś sensownego z Niemiec?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez szopen » 15 gru 2016, o 08:50

Jest taki gość u niemca, ma troche 650 ale ostatnio pokazywał GL, oni mówią że gość jest pewny i mogę rzucić okiem popytać... ale... porozmawiaj z tym facetem od euro i postaw warunki. Jak będzie nieżyciowy to trudno, ale może jak motocykl jest dobry... w tym wątku gdzie regenerowałem swój wałek rozrządu (niepotrzebnie), masz jego zdjęcie przed azotowaniem. Jakieś 2/3 dziurki na krzywce to może jeszcze być, tu można założyć że "one tak mają" z tymże pewnie już rozumiesz, że to jest równia pochyła, no ale na takim wałku jak u mnie był to jeszcze na pewno ze 30 tys bym zrobił więc niepotrzebnie zaczepiałem.

Najważniejsze jest żebyś sobie nie kupił gówna na głowę, kupujesz masz kase, chcesz rozebrać sprawdzić, da Ci to ok, nie no to co zrobisz... 5 tys to jest jednak dużo za niespodzianke.

Jeszcze jest https://www.ebay-kleinanzeigen.de/ taki niemiecki OLX, też tu są ogłoszenia...

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 2-305-5655


Jest i turbo do remontu.
https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anz ... 9-305-8252


Ale.... lepiej pojeździć i kupić za 2000/2500 i przywieźć coś do jazdy, i właśnie... kupisz taki motocykl będzie miał 50 tys i co chcesz tym turlać po 20 tys rocznie? Zajedziesz szybko.... to jest już retro, ciepły weekend, nie ma części, lepiej kupić inny motocykl do ciurania - a CBR... nie taki diabeł straszny :) na miejscu rozbierzesz co chcesz :)

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez eccehomo » 15 gru 2016, o 08:53

Szopen- dzięki.
Przyłożymy się do oględzin silnika i pozostałych rzeczy. Może jednak nie będzie z pieczarkarni.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez szopen » 15 gru 2016, o 09:11

POmyśl jeszcze tak.... jeśli gość tu sprzedaje motocykl za 5, to on nie dał w niemczech za niego więcej niż 500eu, a niemiec nie będzie brał 1000 czy 1500 eu jeśli wie że jego sprzęt to złom - oczywiście zależy na kogo się trafi, ale polski hanldarz to polski handlarz. Było ogłoszenie CXa co stał za 5, i nagle.. promocja... 3500.... nie uwierzę że nadal nie zarobił... tak samo ten szuwaks-king z Rudnika nad Sanem...

To nie lepiej od razu zostawić te 1500eu u niemca? chłopie taki motocykl w Polsce to by za 20 tys chcieli sprzedać jako nówke :)

Jak niedawno kupowałem owiewkę od niemca za 80euro z licznikiem, to się dziwiłem że gość kroi tak piękne euro 500, a okazało się że licznik przyszedł i ponad 90 tys, dał za ten motocykl 1500eu i budował cafe to graty sprzedawał.... :) No... ale to 100 tys jakby nie było...

W niemczech też jak gadam z kolesiami to jest tak, 50 tys na liczniku - a w życiu.... 150 tys....

PS. ten z ebay za 1500eu dość ładny...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez eccehomo » 15 gru 2016, o 20:54

<beczy> chyba odpuszcze sobie kupno motocykla.
Czuję się na imprezie, na której kobiety pięknieją wprost porcjonalnie do ilości wypitego alkoholu. Podeślijcie jakikolwiek link do CX-a a ja powiem - jaki śliczny. Normalnie brak połączenia oczy-mózg, zero analizy i krytycznej oceny. Wyobraźnia robi swoje. Czuję wibracje silnika, przyspieszenie - normalnie wezmę zaraz wezmę pierwszy z brzegu motor i nie istotne czy to CX czy coś innego.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650E z 1987_Holandia

Post przez szopen » 15 gru 2016, o 22:08

przecież miałeś podjechać do handlarza i powiedzieć mu panie otwieram silnik, jaki CX by nie był to i tak proponuje to zrobić. Nie zobaczysz nie dowiesz się, a zobaczysz 3, to się przekonasz, a w dobrej kondycji jest moja CBR :] To dobry motocykl.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości