Teraz jest 18 kwi 2024, o 16:50

Honda CX500 Ale zabudowana

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez buber-76 » 1 sty 2017, o 19:38

Witam,
mam okazję kupić CX500 w dobrym stanie , oryginalne kufry, ale jest mocno zabudowana. Znalazłem nie wiele takich zdjęć w necie i żadnych informacji na ten temat. Podobno na obudowie jest sygnatura projektanta który zaprojektował ją pod katem tego motocykla. Może ktoś coś wie na ten temat ??? Jest to inna zabudowa niż CX500 Turbo.
Tylko coś takiego znalazłem w sieci.

Obrazek

Czekam na info.
Dzięki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez szopen » 1 sty 2017, o 19:49

To akcesoryjna zabudowa zgodna z duchem minionych lat, kogoś było stać, podobała się, kupił i sobie zamontował. Oryginał to to nie jest, jak motocykl w dobrym stanie a obudowa się nie podoba to ją rozbierzesz i powrócisz do oryginała. Chyba nawet wiem o jakiej sztuce mówisz, czerwona, wyglądał dość dobrze na ogłoszeniu... ale.... poczytaj np to:

viewtopic.php?f=10&t=281

Dokładnie sprawdź maszynę, udanych zakupów życzę.

PS.
Jest to Pichler TSX lub EXS
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


EDIT:
widzę żę były na wypasie te owiewki:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez buber-76 » 2 sty 2017, o 14:30

Dzięki za odpowiedź.
Poczytałem i chyba jak każdy napaleniec trochę mój zapał został ostudzony :)
Przyznam, że moto ze zdjęcia wygląda prawie identycznie ale niestety to nie ten motocykl, trochę inne malowanie pasków na zbiorniku i zabudowie.
Ale już wiem skąd jest ta obudowa :) Dzięki
Wrzucił bym zdjęcia ale nie bardzo wiem jak, nie bardzo mogę wkleić :)
Motocykl był na OLX wystawiony za 6500 ale ogłoszenie już wygasło :(
Może w weekend uda mi się podjechać i zobaczyć dokładniej, odpalić i posprawdzać zgodnie z wytycznymi, w miarę możliwości :)
Motocykl stoi w Ostrowcu Świętokrzyskim. Gościu zeszły sezon przejeździł ale stwierdził, że to nie dla niego. Znajomy , znajomego. Historii motocykla niestety jeszcze nie znam.
Mimo wszystko nie zniechęciłem się do jego zakupu.
Motocykl sam w sobie jest tak piękny, że w najgorszym wypadku będzie stał w salonie i wyglądał :) Będzie co czyścić i polerować :)
Dzięki za wszelkie wskazówki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez szopen » 2 sty 2017, o 14:52

Wiem o którym motocyklu mówisz, malunek to miał normalny, instrukcja wklejania zdjęć jest tu:
viewtopic.php?f=6&t=36

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez buber-76 » 2 sty 2017, o 15:39

Mam nadzieję, że uda się wstawić fotkę.
Moto zakurzone bo stoi w garażu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez szopen » 2 sty 2017, o 15:43

Co chcieć, jest piękny, na ogłoszeniu też wyglądał dobrze... podsyłałem go kilku osobom - nie było zainteresowania, ale 6500 to jest uważam bardzo drogo, decyzja będzie Twoja ale ja za niego bym dał max 5 i to w opcji "hojnie z mojej strony".

PS... no możę należałoby uwzględnić do ceny te kufry, tutaj mogą Ci napisać niektórzy ile ich kufry wyniosły... chyba się to udaje zamknąć poniżej 1000 zł

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez buber-76 » 2 sty 2017, o 16:01

Taki mam zamiar. 5000zł to max pod warunkiem, że bez problemów pochodzi, nic nie wycieknie i bez pykania w silniku :)
Otrzymałem od Ciebie duuużo fajnych wskazówek, linków. Dzięki
Nie widziałem opisu tego motocykla, skąd co i jak się znalazł w Polsce i w posiadaniu wcześniejszego właściciela, bo historię obecnego znam :)
Mam nadzieję, że w weekend uda się go zobaczyć, odpalić i rozgrzać na ulicy :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez szopen » 2 sty 2017, o 16:05

POczytaj jeszcze inne wątki w dziale KUPUJE CX bo troche tam pisaliśmy, myślę że z tymi kuframi i stelażem cenę można ciut zawyżyć od tych 5tys... ale na twoją korzysć gra to że przez długi czas nikt go nie chciał.

Przejrzyj dokładnie sobie również wydech od spodu, tłumiki... bo lubią korodować, cały wydech nowy to około 250 zł za każdy element (kolanko, tłumiki, puszka kolektora)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez szopen » 2 sty 2017, o 16:10

I pamiętaj że po zakupie i tak trzeba zrzucać silnik i zajrzeć do rozrządu, tak jak w używanym aucie... jeśli stał to pompa wody też od razu do wymiany (uszczelki do silnika oferuję na forum, także.. :) )

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Honda CX500 Ale zabudowana

Post przez buber-76 » 3 sty 2017, o 08:42

Dzięki,
jak kupię to z pewnością się odezwę i pochwalę :)

Następna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość