Teraz jest 28 mar 2024, o 11:31

CX 500 - chętnie kupię :)

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

CX 500 - chętnie kupię :)

Post przez ziggy » 24 sty 2017, o 16:09

Witam wszystkich forumowiczów,

Po kilku tygodniach rozglądania się nad swoim "pierwszym" motocyklem zdecydowałem się że będzie to CX 500.
Wprawdzie jestem w trakcie realizacji planu - prawko - to zachęcony przez znajomych juz zacząłem się rozglądać nad jakimś egzamplarzem .

Przeglądałem ogłoszenia olx, otomoto i mobile.de i jest kilka ale w zwiazku z tym ze jestem żółtodziobem ( technicznie będzie mi cięzko ocenić stan ) pomyślałem że zaciągne języka u fanów CX'ów , a nóż ktoś będzie miał jakąś propozycję :)

Poszukuję wersji Classic lub Custom , budżet jaki na ta chwilę posiadam to 5k .
Jestem z Krakowa więc im bliżej tym lepiej :)

PS
Domyślam się że powielam wątek ale zachęciło mnie zadowolenie poprzedników :)

Pozdrawiam
Piotrek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - chętnie kupię :)

Post przez szopen » 24 sty 2017, o 16:13

Witam

Wątku nie powielasz, ale sporo pisaliśmy na co zwrócić uwagę, także zapraszam do lektury:

viewtopic.php?f=10&t=281

Inne historie z tego działu również sobie poczytaj, sporo się dowiesz. Wtedy zadawaj dodatkowe pytania.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - chętnie kupię :)

Post przez ziggy » 8 lut 2017, o 12:58

Cześć ,
Jestem nadal w trakcie poszukiwań , dostałem jednak ofertę od jednego z forumowiczów .
Link : https://www.olx.pl/oferta/honda-cx500-c ... k1t8j.html
Chciałem dopytać co sądzicie o tej wersji ? Oczywiście nie piszę o kwestiach technicznych ale ogólnie o tej wersji E z 1981 r .

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - chętnie kupię :)

Post przez szopen » 8 lut 2017, o 14:06

to jest wersja standard, nie ma tu co się rozpisywać, jednemu się będzie podobał drugiemu nie. Ten motorek ma taką samą rame jak custom więc jeździ się podobnie, mogę obiektywnie napisać że jeśli jesteś powyżej 180cm to może być ciężko, ale musisz się przejechać zobaczyć.


Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość