Teraz jest 27 kwi 2024, o 13:56

CX 500 - Rudnik nad Sanem czyli JAK NIE KUPOWAĆ CXa!

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 15 lip 2018, o 22:50

A od idiotów to już tak....a to Ci różnica

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 15 lip 2018, o 22:52

nic nie rozumiesz, jeszcze niedawno temu tutaj Ci terenowiec napisał że jeśli miałbyś zamiar kupić z Polski padło, które pokazałeś w pudełkach to trudno to nie nazwać debilizmem, uważam temat za wyczerapny bo ty naprawdę chciałeś to kupić, czyż nie? Żałuje w sumie,że w ogóle Ci pomagałem bo łyknął byś to gówno w pudełkach albo to drugie z przewodami hamulcowymi od autosana i wtedy byś dostałbyś to co powinieneś, do kurzej ślepoty się sam przyznałeś więc właśnie nie widzę co za różnica.

Niemca tu będę bronił, tak samo broniłbym Ciebie gdyby ktoś z Tobą targował dobry motor który nie wymagałby inwestycji - jeszcze nie dawno to samo twierdziłem o motocyklu Sirturka - choć jego cena wyższa to jest tu analogia, on ma racje że tyle chce i patrzy z upokorzeniem na idiotów.
Niemiec jeśli chodzi o sytuacje kupna sprzedaży i że ma dobry motor a rynek targuje na siłę bo tak ma być lub sprowadza to do "rzeczy kulturowej zachodu" a sam szuka grzybów w Polsce oby tanio i nie słucha co się do niego pisze, to on ma racje, z tej perspektywy jesteś idiotą niestety. I to nie mówi on, on powiedział że WSZĘDZIE SĄ TACY SAMI IDIOCI, a ja mówię ze ty jednak jesteś idiotą, już bez żadnych ogródek.

Jeśli coś Ci się wyklaruje to pisz, tak jak mówiłem uważam, że temat jest wyczerpany i go zamknę bo już pojawiają się jacyś kolesie typu PIter nie wiem skąd takie coś ciągnie tutaj, gościa juz nie ma, może Twój kolega jakiś? Może z nim te puzzle byś składał to droga wolna. Zbieg okoliczności że gość "z ukrytego" rejestruje się dziś i od razu znajduje Twój temat i wie co napisać, więc... Panowie... pokażcie co potraficie, pudełka cały czas są dostępne... to forum za dużo pracy kosztowało żeby sobie na "takich" pozwolić... tak się Panowie nie da...

Z forum Kanadian korzystaj, zastanawiaj się itp. uważam że forum jest pomocne przy zakupie CXa i rozwiązywaniu problemów z nim. To prosty motocykl, technicznie na poziomie motorynki, obojętnie co sobie nie kupisz to dasz radę. Jeśli się nie podoba to też nie ściąaj popleczników tylko napisz że dajesz noge usunę Ci konto i będziemy fer i każdy pójdzie swoją drogą..

 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 15 lip 2018, o 23:32

Wiesz co myślałem że forum rządzi się jakąś netykietą, skąd w ogóle podejrzenie że z kimś jestem w zmowie, trochę się chyba za bardzo zapędziłeś w słowach...a odwoływanie się do poglądów politycznych jako pobudek retoryki jest już chyba poniżej jakiekolwiek poziomu...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 15 lip 2018, o 23:35

Dostales to na co zasluzyles

 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 15 lip 2018, o 23:50

No nie każdy jest biegły z zakresu mechaniki, stąd pomocy szukałem na forum entuzjastów danego motycykla, naturalna rzecz. Za każdą Waszą uwagę byłem wdzięczny co wyrażałem stosownymi komentarzami w tym wątku, gdybym myślał inaczej pewnie dawno bym kupił któryś z motocykli co je tutaj prezentowałem. Jest inaczej. Nigdy nikogo na żadnym forum nie obraziłem choć różnie myślałem. Tobie szopen za poświęcony czas jestem podwójnie wdzięczny, ale w żaden sposób nie daje Ci to legitymacji do tego żeby kierować w moją stronę inwektywy i podejrzewać mnie o jakieś podchody z tworzeniem drugiego profilu. Nie cierpię na chorobę dwubiegunową afektywną. Jeśli będziesz kiedyś potrzebował pomocy prawnika mediatora lub specjalisty od Funduszy Europejskich to możesz zadzwonić. Temat możesz zamknąć. Ja zaczekam mimo wszystko na odpowiedź od Martina, jeżeli będzie miał ochotę odpisać jeśli nie to w jaki niby sposób chciałby zawrzeć umowę sprzedaży i otrzymać zapłatę?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 16 lip 2018, o 08:56

Słuchaj weź już skończ z tymi farmazonami, ja może i nie jestem wzorem subtelności ale to co wyprawiasz wyprowadziłoby z równowagi ścianę. Mówi się do Ciebie, ale od początku masz "swój świat" i trzeba było 5:1 żeby makówka zaczęła pracować.... wyjaśnię CI jeszcze raz, bo nie rozumiesz "dobry chłopaku"..

1. Martin do mnie odezwał się po 3 miesiącach od ostatniej rozmowy ot tak, bo nie było czasu gadać.... z wkurwem że go denerwują bo ma dobry motor i musi schodzić z ceny, co i jak też Ci powiedziałem, że kupił F6C - widać ją na fotkach bodajże, to był spontan pomyślałem o Tobie od razu, kazałem Ci zadzwonić, dostałem ogłoszenie na mobile de on powiedział że z tej CENY NIE ZEJDZIE juz w pierwszej rozmowie.

Przez telefon powiedziałem CI - NIE TARGUJ SIĘ BO ON DO TEJ CENY JUŻ SCHODZIŁ, bo jest tak tak i tak!!!!!! Czy tak nie było? Co napisałeś w swoich pierwszych dwóch mailach??? Mówiłem nie targuj się i nie proponuj 1000 eu, co zrobiłeś? Napisałeś najpierw 1000eu a później 1100 eu to co ty jesteś idiotą? I liczysz jeszcze na odpowiedź skoro ja juz mu napisałem, że Martin nie denerwuj się mam człowieka bardziej odpowiedzialnego, który na własne "oczy" już sprawdził te sprzęty po 1000eu i nie będzie problemów.... a Ciebie nic nie obchodzi od razu 300eu w dół, bo ja Ci powiedziałem że sprzęt jest dobry a przecież jeszcze chciałem tu pokazać i fotki i co było zrobione żeby było widać ewentualnie za co te 1300eu.... nie dla CIebie to nie ważne, ma być 1000eu.... <ściana> Nawet jakbyś na zdjęciach widział gówno i ja bym to przyklepał ale 1000eu to byś pewnie dał... <ściana> Poza tym... litosci, kto w POlsce robi takie negocjacje, na 2 baki paliwa max, motor stoi 5700, ty negocjujesz do 4400 to 1200 w dół od razu zanim cokolwiek. O jakiej kulturze negocjacji w ogóle mówisz??? Z kim się na łby pomieniałeś?? Zadzwoń do byle jakiego handlarza, który "chce negocjować" i powiedz mu że ze sprzętu za 6 chcesz zejsć 1200 i bierzesz..... ahhh myślenie nie boli... <brawo>

2. Trzy razy Ci tu pisałem skąd ta "cena do negocjacji" w ogłoszeniu, że gość tego po prostu nie usunął, ale ty dalej swoje. Jego niechęć do negocjacji i rozmawiania z Tobą (jeszcze się dziwisz??) sprowadziłeś do rozgrywek rasowych jakoby on nie chciał rozmawiać z niearyjczykiem, a sam jak dostałeś ode mnie opierdol to nagle się poprawny politycznie robisz??? A co ma do tego polityka, zachowałeś się jak typowy pisior, który może obrażać ale inni jego nie... proste i dobitnie, czy tu trzeba coś tłumaczyć??? To ja Ci powiem.. spieprzaj dziadu z taką retoryką, pasuje??

3. Nie kompromituj się z tym osobnikiem, który tutaj nagle przyszedł i zaczął szczekać a ty niby nie wiesz nic. On założył swój profil dosłownie na kilka minut przed tym jak wypluł tutaj swoje mądrości to uważasz, że kto uwierzy w Twoją wersje??? Na pewno nie ja, a nawet jeśli jest prawdziwa to będziesz miał problem bo następnym razem jak Twój "kolega" się odezwie to pogonie was obu.... niezależnie od tego czy on jest rzeczywiście Twoim kolegą czy po prostu robi Ci krecią robotę, ja nie będę w to ingerował bo dla mnie to po prostu śmierdzi a ty zbierzesz baty za "przechodniego" idiotę... - samo życie, czasami się i tak oberwie.... więc mój apel do tego przechodniego jełopa - oszczędź kanadianowi, chyba że Twoja osoba jest własną decyzją Kanadiana żeby się z nami rozżegnać.. to wtedy działaj ostro...

4. Szkoda że za 100 czy tam 200 euro różnicy zrobiłeś taki :syf", a ponoć chciałeś kupić dobrego bezproblemowego CXa i o 500 zł się targujesz przy wydatkach o których wszyscy Ci mówiliśmy, Silnik po przeglądzie, mały przebieg, ignitech za 700 zł nowy na pokładzie, nowe amortyzatory KONI, motocykl widać na zdjęciu nie jest to oryginał ale nie widać też fuszerki, dobry alternator... brak mi słów... byłeś gotowy dać za rudnikowego 4.500 powiedzmy

4.5 motocykl
660 zł ignitech
240 zł łańcuch rozrządu
100 zł pompa wody i rozwiercanie
uszczelki silnika
czyjaś lub twoja robota, zakup narzędzi - dalej Ci wyliczać??

5. Nie kupisz tego motocykla jak będziesz na głupio uparty, niestety jesteś i zanosi się na to że go nie kupisz, gdybyś chciał ten motocykl to musisz niestety napisać że go chcesz, z racji tego że podejrzewam że swoimi mailami Martina wkurwiłeś i być może sytuacja jest do uratowania, ale jedynie przeze mnie, ale decyzje są już Twoje. Oczywiśćie masz prawo dalej brnąć w swoje...

6. NIe robię tego tylko dla Ciebie, ty skorzystasz mając dobry motor, zależy mi też aby Martin sprzedał motor w zadowalającej dla siebie cenie zresztą on CI za 1000 ani za 1100 z kuframi czy bez (polska negocjacja) NIE SPRZEDA. MOtocykl jest wart pieniążków, chcesz się dalej krzywdzić i tracić czas na oglądanie ulepów w Polsce, no to już Twoja sprawa.. tego Ci nie zabronię... ale jaki powód żeby się męczyć? bo nie zasługujesz jako polak na aryjskie negocjacje??? no weź <rotfl> <radocha>

7. Jest gorąco ale pamiętaj... tylko rozmawiamy... ale naprawdę, ja sie chyba już na darmo wysilam...

Przemyśl...

Sebastian, kasy nie dużo, może ty byś chciał tego CXa? możę mały come back?

 
Posty: 443
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez tomaszek_le » 16 lip 2018, o 10:23

Canadian kolego, coś się tak uparł żeby wszystkich czytających zamęczyć. Wróć do początku i odpowiedz sobie czego chcesz bo ja już nie wiem. Chcesz kupić cx w super stanie za 1000euro to napisz na początku i oszczędzisz nerwów. No i te wycieczki rasowe, chyba przesadzasz. Nie kupuj japończyka bo na mundialu zrobili z nas baranów, po co jeszcze płacić za złom taką kasę. Daj spokój. Administrator może jest bezpośredni ale on to wszystko trzyma w ryzach, robi , doradza. Ilu osobom doradzasz mailowo gratis dziennie, policz...
Jak już pisał kolega terenowiec szanuj tych , którzy wiedza co piszą (mnie możesz wyłączyć bo nowy jestem i mało na czym się tu znam).

 
Posty: 383
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez sirturek » 16 lip 2018, o 13:17

Po przeczytaniu tych postów da się wyczuć, że kolega chce coś kupić w polsce za maks 4500. Niech i tak będzie, ale naszej opinii mu nie trzeba. Gadać byle gadać a i tak zrobi po swojemu...

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Henryk Kwinto » 16 lip 2018, o 15:20

szopen napisał(a): Sebastian, kasy nie dużo, może ty byś chciał tego CXa? Może mały come back?

Po wczorajszych wrażeniach trochę strach siadać na motor (opisałem w Offie). W tym roku raczej nie (pociągnął mnie zakup samochodu, i instalacja gazowa), może w przyszłym w wakacje. Jeśli już to będę celował w takim stanie jak miałem (ew. Maciej), ale to wiadomo, że cena pow. 2 tys Euro.

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez eneloop98 » 16 lip 2018, o 19:58

Mogę się za tego DLa zamienić. Niech stracę... <rotfl> <radocha>

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości