Teraz jest 19 kwi 2024, o 14:19

CX 500 - Rudnik nad Sanem czyli JAK NIE KUPOWAĆ CXa!

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez gesior » 5 mar 2018, o 23:34

Czy w tym ostatnim motocyklu jest bardzo ładne siedzenie, czy mi się tylko wydaje?
A co do wyboru. Poczytaj forum, żeby rozpoznać czy silnik nie był rozbierany. Jeśli nie to tylko żeby rama była prosta i możesz do cięcia brać. 3 tys. max 4. Więcej ma sensu,bo i tak każdy silnik cz jest do roboty

Online
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 6 mar 2018, o 00:20

Ten ostatni motocykl to jest CUSTOM z bakiem od STANDARDA

Canadian82 napisał(a):to daleko nie ma pojechać po niego i podjechać co Ciebie z silnikiem


podjechać... ale czy odjechać.... <haha>

 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 29 mar 2018, o 09:39

i kolejny egzemplarz, który trochę już do mnie przemawia :)

http://allegro.pl/honda-cx-500-i7233615194.html

Online
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 29 mar 2018, o 09:57

Musisz jechać obejrzeć posłuchać, ewentualnie targować. Ze zdjęcia nic się nie powie oprócz tego że masz w opisie co było robione i że był malowany.

A tak Ci powiem z ciekawości, miałem w ręku już ten motocykl co był w rudniku nad sanem, kupił go człowiek z krzeszowa. Robiłem w tym motocyklu silnik, w stanie idealnym uważam że tyle ile miał na liczniku to było, ale pieniędzy poszło tyle co w każego CXa ponieważ skończyły się wszystkie częsci eksploatacyjne i trzeba było inwestować.... ale ja bym okiem nawet nie mrugną tylko bym tamtego brał gdyby dzisiaj stał z takim silnikiem.

Także jeśli tak przypomniec to gość coś zapłacił ok 5, no i pewnie w remonty dorzucił ostatecznie ze 3 gdzie główną inwestycją jest silnik, tak musisz do tego podchodzić.

Teraz mam kolejny silnik na stole kolega przywiózł i cieszył się bo niby 40 tys przebiegu ja patrze a tu łańcuch w ogóle napinacz jak za nowego, ale mówie super to rozbiore zobacze. Rozbieram... a tu karter wyszlifowany na 1cm. Łańcuch był zmieniony na nowy, ale uszczelniacza pompy wody już nikt nie mieniał tylko założył stary. Silnik ma pewnie 2x jak nie 3x tyle.. :) no ale nadal jest co naprawić...

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Piterrrrr » 29 mar 2018, o 14:02

Jeśli gość na prawdę zrobił to co pisze, to cena bardzo dobra.

Online
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 29 mar 2018, o 14:26

o ten motorek tak wedlug opisu to wydaje się że ktoś dbał, i tak, nie jest oryginalny oczywiście ale zarejestrowany i cena sensowna. Ciekawe ilu miał w Polsce właścicieli bo to też jest ważne...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez eccehomo » 30 mar 2018, o 10:41

Canadian82 napisał(a):i kolejny egzemplarz, który trochę już do mnie przemawia :)

http://allegro.pl/honda-cx-500-i7233615194.html


Ten motor już poszedł. Sprzedawał mój kumpel. Zapewniam, że dbał o niego.

Online
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez szopen » 30 mar 2018, o 11:01

Dobrze że się sprzedał, a jeśli kupił jeszcze ktoś kto nie potnie to całkiem super ;)

 
Posty: 97
Dołączył(a): 9 sty 2017, o 13:21
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez Canadian82 » 25 cze 2018, o 17:37

Witam

Odświeżam nieco temat...

Mimo chwilowej przerwy w poszukiwaniach własnego CX500 dalej na niego choruję. Wraz z upływem czasu tak sobie myślę o zakupie i pozostawieniu go w oryginale. I w tym momencie mam dwa ogłoszenia, które spędzają mi sen z powiek:

I propozycja
https://www.olx.pl/oferta/honda-cx500-y ... uVIaR.html

Ogłoszenia wygląda jakby motocykl miał rzeczywiście pochodzić od motocyklisty a nie handlarza (w opisie zostały obnażone wszystkie wady) i właśnie co do tych wad mam jedną wątpliwość odnośnie pękniętego mocowania silnika do ramy, czy to usterka do naprawy?

II propozycja
https://www.olx.pl/oferta/honda-cx-500- ... uWDPW.html
standardowo Rudnik nad Sanem (motocykl widzę przetarty olejem do zdjęcia :)

Co Wy na to?

Dzięki z góry za wszelkie odpowiedzi...

 
Posty: 443
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 - Rudnik nad Sanem

Post przez tomaszek_le » 25 cze 2018, o 19:07

propozycja I
Warto zobaczyć wg mnie. Jeżeli rama prosta (mógł leżeć u pierwszego właściciela) , sprawdzaj silnik , słuchaj...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości