Teraz jest 19 kwi 2024, o 12:45

Kupuje HOnde CX

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez szopen » 9 kwi 2018, o 13:06

napisałem żębyś kupił coś nowszego i skontroluj stan napinacza rozrzadu żebyś nie miał rozwałki...


Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez szopen » 10 kwi 2018, o 09:32

Definitywnie do wymiany na już!!! Mogę podesłać film co się dzieje przy takiej "fasolce" w silniku...

PS film juz na PW.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez szopen » 5 cze 2018, o 18:50

Tutaj jeszcze dodam że kolega silnik otworzyl, łańcuch już ciął, wysyłał karter na przetoczenie, po 2 tygodniach spalił sie alternator i od nowa polsko ludowa.. porozmawialiśmy przez telefon i powiem ze skromną satysfakcją, że kolega przytoczę słowa, może niedosłownie ale... "wiesz co, to co ty mówisz na forum to to się jednak sprawdza"....

pozdrawiam wszystkich kupujacych nowe motocykle honda cx500 oraz 650 w szczególności..

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez jerry » 5 cze 2018, o 20:16

Czemu 650 w szczególności?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez szopen » 5 cze 2018, o 20:44

jerry napisał(a):Czemu 650 w szczególności?


bo do tego nic nie ma? ostatnio zadzwonil do mnie tutejszy zatarły się panewki... kupił i nie pojeździł i ..... nie da się nic zrobić?

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez jerry » 5 cze 2018, o 21:08

Hmmmmm... Wydaje mi się że znam jednego takiego co mu się marzy CX650 euro. Czyżby chciał popsuć rynek żeby ceny spadły ? :D
A serio fakt - bieda kupić jak potrzebujesz. Ale bieda też sprzedać jak nie potrzebujesz .....

Czemu tego:
http://allegro.pl/naped-dyfer-honda-cx6 ... l#imglayer
nie było jak szukałem i ściągałem z GB od 650 C ?
A teraz stoi już z półtora roku na allegro .....

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez wojtex » 30 wrz 2021, o 14:01

No to ruszam.
Podłaczę się tutaj bo nie ma chyba sensu zakładać kolejnego postu w takim samym temacie - Kupuję CX na weekendowe przejażdżki. Ten wątek chyba już został zakończony więc Qwal nie powinien obrazić się za tę moją kontynuację.
Krótko mówiąc, CX mi się podoba. Trochę styczności z motorami mam ale głównie z zabytkami 2T. Mechanika CX jest na razie dla mnie nie odkrytą jeszcze Ameryką więc kupno motoru będzie dla mnie w pewnym stopniu strzałem. Żeby zmniejszyć trochę ryzyko totalnej skuchy chciałbym Was prosić o pewne porady, na co zwrócić uwagę, który egzemplarz jest godny uwagi, a na który w ogóle nie patrzeć, ogólnie o pomoc w wyborze czegoś sensownego. Przyjąłem taki plan, żeby kupić raczej tańszy egzemplarz, z ładnym nadwoziem bo przecież silnik pewnie i tak pójdzie do jakiegoś remontu więc celuję w przedział 5 - 7 tys. Interesuje mnie tylko CX 500 C. Jestem zwolennikiem oryginałów wiec i CX pozostanie w oryginale. Pomożecie coś wybrać?
ps. Szopen, już patrzę jak daleko mam do Hrubieszowa :-)

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez wojtex » 2 paź 2021, o 12:09

Może z tego by coś wyszło? Jaki byłby szacunkowy koszt naprawy tej jednej strony? No czy części byłyby dostępne?
https://www.olx.pl/d/oferta/motocykl-ho ... LvrSQ.html

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez wojtex » 2 paź 2021, o 12:13

Stwierdziłem że nie musi być koniecznie Custom.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość