Teraz jest 20 kwi 2024, o 01:49

Kupuje HOnde CX

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez szopen » 15 mar 2018, o 08:25

ja nic nie rozumiem..

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez gesior » 15 mar 2018, o 09:59

Alzheimer, Panie Pawle

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez Piterrrrr » 15 mar 2018, o 10:26

Za dużo opiłków metalu w organizmie :D .

A co do Cx-a. Jak można brać motocykl z myślą o przeróbkach i powiedzieć że się nie ma na to czasu. Ten motocykl już w serii w 80% przypadków potrzebuje na początku mnóstwo czasu, a co dopiero jego przerabianie. To są w większości stare ulepy w mniejszym bądź większym stopniu. I dopiero niektórzy właściciele doprowadzają je do optymalnego stanu.

 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2018, o 09:44
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez Qwai » 15 mar 2018, o 12:21

Można być nie świadomym, można kupić motocykl zamiast kupować coś innego co może być jeszcze większą skarbonką czasu i pieniędzy ale to chyba nie forum o psychologi, ludzkiej głupocie albo mojej naiwności :)

Kolejne propozycje z prośbą o Waszą recenzję:

https://www.olx.pl/oferta/honda-cx-500- ... aeaf2ffc56

https://sprzedajemy.pl/honda-cx-500-198 ... nr53582552

Drugi jest taki jaki chciałbym zrobić ale dużo za drogi i mam do niego strasznie daleko.

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez eneloop98 » 15 mar 2018, o 12:30

Ni ładu ni składu z tym scramblerem z ogłoszenia, ale powodzenia :D Dreams come true jak to mówią...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez szopen » 15 mar 2018, o 15:08

Qwai napisał(a):Można być nie świadomym, można kupić motocykl zamiast kupować coś innego co może być jeszcze większą skarbonką czasu i pieniędzy ale to chyba nie forum o psychologi, ludzkiej głupocie albo mojej naiwności


Wybacz ale z takim podejściem do tematu dalej nie pojedziemy, po co? skoro i tak nikogo nie posłuchasz... a czy to będzie ten czy tamten to mi to lotto, na forum jest już tyle napisane na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie, że albo możesz z tego realnie skorzystać i zaoszczędzić sobie kłopotów, albo kupić oczami, psychologią, marzeniami czy czym tam chcesz.... obyś zderzenie z rzeczywistością później przeżył <haha>

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez Piterrrrr » 15 mar 2018, o 15:35

Ten scrambler fajny nawet, taki odchudzony, obniżony Cx.
Qwai, my Cię nie chcemy zniechęcić. Tnij , rób, krzesaj iskry :) . My myślimy, że jak ktoś przerabia motocykle, to i zna się na mechanice. Zrobi sobie w razie "w" rozrząd, głowice etc. Dlatego Szopen powiedział że najważniejszy jest nie wygląd, tylko oryginalny stan, a resztę sobie zrobisz przecież sam. Chyba że na mechanice się nie znasz, a tylko interesuje Cię efekt wizualny, to niestety...Musisz wtedy jechać z kimś kto zna te motocykle, zajrzy do rozrządu, posprawdza co trzeba.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez szopen » 16 mar 2018, o 09:31

Jak jemu się podoba to co ktos zrobil i na gotowo do jazdy to nie ma sensu bawic sie w szukanie egzemplarzy do przerabiania a później zarywanie zycia.. Podoba sie to brac martwić sie później

 
Posty: 94
Dołączył(a): 1 lut 2018, o 01:01
Lokalizacja: Gdańsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez erykska » 20 mar 2018, o 10:10

Chcesz się bawić to kupuj najtańszy na rynku, a najlepiej szukaj za granicą bez pośredników. Takie czasem i po 500€ kupisz. I tak trzeba potem w nich dłubać. Chcesz egzemplarz w ładnym stanie to i tak wylądujesz z silnikiem na stole. Ale bedziesz miał satysfakcję ze kupiłeś ładny egzemplarz... tylko gdy chcesz go pociąć to znów nie ma sensu.
Ja jestem za cięciem i dłubaninę na własną modę, bo koniec końców to i tak ja potem tym jeżdżę i chce się przy tym dobrze czuć. Customs nigdy mi w oryginale się nie podobały, a standardom niewiele do ideału brakuje.
Tnij, maluj, wymieniaj kierownice, sety, manatki, rób co chcesz. Pamiętaj jednak ze jak włożysz kilkanaście k w przeróbki i remonty dwóch lub trzech silników po kolei to już za małe pieniądze swojego nie oddasz. I docenisz to ze mogłeś kupić tanio i wydać więcej na remont niż kupisz drogo i po drodze zabraknie Ci kasy lub chęci na projekt.

 
Posty: 9
Dołączył(a): 14 mar 2018, o 09:44
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Kupuje HOnde CX

Post przez Qwai » 6 kwi 2018, o 14:54

Cześć

Honda kupiona, więc dziękuję za podpowiedzi i zamykam temat.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości