Teraz jest 19 kwi 2024, o 10:24

CX 650 1983 Pomorze

W tym dziale zadawaj pytania dotyczące kupna Hondy CX, na co zwracać uwagę, różnice rocznikowe itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 14 lis 2017, o 09:48
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez Cyprys4 » 6 cze 2018, o 13:18

dplus napisał(a):Ale faktem jest, że na parkingu pod korpo nie widać takich moto. Nikt, absolutnie nikt nie jeździ na klasykach do pracy.


Ja sobie czasem przyjeżdżam jak mi się rowerem nie zachce, ale mam tylko 4km do pracy:P Choć przyznam, że Nighthawkiem to nie patrzyłem w ogóle czy deszcz, czy błoto, a CXa już troszkę jedak szkoda...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez szopen » 6 cze 2018, o 14:24

Nie da sie miec ciastko i zjesc ciastko, ja bym powiedzial nawet ze... jakby przerabiac na kafe to zawsze cxa szkoda, szczegolnie takie 650, ale znowuz jesli patrzec sie tak że kupujesz to raczej motocykl który jest warty w twoich rekach a pozniej wart tez na rynku - tu bym się nie sugerował tym co zrobilem ja, wielu kolegów jednak wyszło o wiele lepiej mimo że też swoje wtopili. Wtedy to wypadalo by szukac egzemplarza kompletnego w oryginale - ten 650C to nie jest nic szczególnego, ale cena jakby gość zszedł do 4, biorąc pod uwagę że to rzadki motor no to ja wiem.. sam nie wiem....

Do robienia kafeka to nikogo namawiać nie będę bo to jest więcej pracy niż przy oryginale, ale jesli ktos jest uparty to i oryginalnosc zejdzie na dalszy plan a i wtedy co za roznica co tniesz czy 650 czy 500, i tak musisz kombinowacm 650 fajniejszy mocniejszy. A ty piszesz żęe jak kafe to raczej 500???? skąd to to takie rozumowanie... Przecież silnik gabarytowo jest taki sam, identyczny, różni sie tylko pojemnością.. nie wiem skąd się takie stwierdzenia wam ludzie biorą.... ale mniejsza z tym... opłacalność robienia kafe? jedynie tylko dla swojej satysfakcji, jeśli myślisz że później wystawisz za 20tys na olx to oszalałeś... tego nikt później nie kupuje...

Tylko jak przerabiasz to nie zrobisz przerobki z opcja z powrotem bo z takiego motocykla nie bedzie nic sensowenego, i ani to bedzie oryginal ani ładne kafe czyli istna szkaradnosc.... zdecyduj sę, jak masz kase i zaplecze to nie wiem po co w ogole sobie opiniami głowe zaprzątasz. To tak jakby nie miał ktos przekonać.. poza tym, dopoki silnika nie otworzysz to nie wiem, slizgi moga byc dobre zmieniasz lanuch jezdzisz choc ten automat i tak jest nic nie wart. Ale zmienisz lancuch to jak masz kase to slizgi kupisz uzywki albo nowki pojawiaja sie po 200euro sztuka, kwestia cierpliwosci. Ale... po co tak.. zobacz jak to co piszesz w ogóle nie trzyma się kupy, gdzieś wysokoczyłeś że 4+6 jescze ok, czyli 10.... to czemu za 10 CXa w niemczech nie szukać.... <bezradny> <mysli>

 
Posty: 443
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez tomaszek_le » 6 cze 2018, o 21:14

dplus, Administrator ma specyficzne podejście do tematu ale jak mało kto podchodzi realnie do takich pomysłów jak Twój (sam kiedyś napisałbym to samo co Ty). Jestem świeżym użytkownikiem tego forum i hondy cx ale już znacznie mądrzejszym niż przed kupnem tego modelu.
Poczytaj uważnie forum, oprócz masy tematów około Cx-owych znajdziesz tu esencję i scenariusze, których nie unikniesz.
Kilku kolegów zrobiło cafe, popytaj ile włożyli i ilu może wrócić do oryginału, bezcenne informacje. Nikt tu nie zniechęca do zakupu tylko jeżeli wchodzą w to emocje (sam tak mam) to nic człowieka nie przekona i kupuje taką za 6500, poczekasz, poszukasz i za rok stwierdzisz, że za taka cenę nie warto było nawet się nad tym ogłoszeniem zastanawiać.
Szukaj Cx w Niemczech, moja rada. Tam ci starsi użytkownicy maja jeszcze inną kulturę dbania o motocykl i może większe opory przed wciskaniem kitu.

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez jerry » 6 cze 2018, o 21:15

bo i tak jak kupi w Niemczech za 10kzł będzie musiał dołożyć 3 kzł.

a co.powiecie o tej nieco zmęczonej ale taniej
https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cx- ... zQz2T.html

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez szopen » 6 cze 2018, o 21:19

Ta wygląda o niebo lepiej... ale szkoda dla niego jak ma na tym uprawiać kafejkologie..

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez jerry » 6 cze 2018, o 21:23

jalbym mial kase i miejsce w piwnicy to bym sam do kolekcji dokupił... Ale cóż .. nie moge cos w totka utrafic...

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez Henryk Kwinto » 6 cze 2018, o 21:25

50 tys mil - i tak bez rozbierania się nie obejdzie

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez jerry » 6 cze 2018, o 21:44

może się okazać, że to 50 tyś mil to lepiej niż 31 tyś km ;]

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez jerry » 6 cze 2018, o 21:59

tomaszek_le napisał(a): Tam ci starsi użytkownicy maja jeszcze inną kulturę dbania o motocykl i może większe opory przed wciskaniem kitu.


Buahaha. Zrobiłem dwa zakupy na ebaju w Niemczech. Jeden to były ślizgi. Drugi wyszedł podobnie .....

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 650 1983 Pomorze

Post przez szopen » 6 cze 2018, o 22:08

ale kupiłeś ślizgi chińskie.. i ilu niemców też kupuje i mówią ze wsio ok...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kupuję Hondę CX

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość