Teraz jest 28 mar 2024, o 15:38

CXsy jeżdżą !!!

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 9 maja 2016, o 20:44

szopen napisał(a):A jak katalogowo sprawa wygląda z tym aparatem zapłonowym, według katalogu 500 i 650 taki sam aparat??


Sprawdziłem i katalogowo niestety inaczej. Ale np fiat z silnikiem fiatowskim bez problemu chodził z aparatem zapłonowym od poloneza - a chyba nawet lepiej jak się zastosowało zapłon tranzystorowy

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 9 maja 2016, o 20:56

a tam to dajemy spokój jerry, jestem na 99% pewny, że niczym się nie różnią, ale to nie ma sensu, stara graciarnia wszystko a ile roboty żeby tylko nawet przemienić, ja jeszcze się zastanawiałem czy nie jest tak, że np u mnie jeden ciężarek się rozkłada bardziej od drugiego... w d.. to już mieć, ja już składam zamówienie w australii na moduł i już praktycznie mam części u niemca na ignitecah..

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 9 maja 2016, o 21:03

Nie sposób się z Toba nie zgodzić jak się wyjmowało silnik :)
Jakby roboty było tyle co w dużym fiacie to bym Cię namawiał ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 9 maja 2016, o 21:07

Jerry, mechanizm zapłonu da się wymienić bez wyciągania sinlika, należy odkręcić airbox, wyciągnąć, następnie odkręcić zbiorniczek wody za silnikiem, wyciągnąć i już jest miejsce, niemniej jednak upierdliwa robota na darmo, bo jak się okaże że twój mechanizm jest dobry to co mi to da? będę musiał rozkręcić zwrócić Ci go a i tak w to miejsce po raz trzeci zajrzeć i zamontować coś innego....

Powiem CI szczerze wolę wyciągnąć i wyremontować w CX cały silnik, niż w CBR zmieniać alternator....

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez salomon » 10 maja 2016, o 06:21

Panowie z braćmi w weekend zaliczyłem Bieszczady (900km). Cx się spisał :) Trasa: Hrubieszów-Tomaszów Lub-Jarosław-Przemyśl-Sanok-Polańczyk. W górach: Solina-Bieszczadzka Przystań Motocyklowa-Siekierezada-Lesko-Polańczyk. Powrót: Polańczyk-Rzeszów-Nisko-Zamość-Hrubieszów. Pogoda dopisała, nocleg w domku na Wyspie Wielkiej na Solinie (polecam - super warunki i dobra cena). Minus! - żwirek na trasie Cisna-Lesko rozsypany na zakrętach przez drogowców podczas naprawy asfaltu - tragedia!!
Obrazek
Obrazek



 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez salomon » 10 maja 2016, o 06:25

PS. Bracia na Drag Starach 650, ale i tak każdy podchodził od razu do CX <lol>

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez mlodypisar » 10 maja 2016, o 09:15

Super wyprawa i super miejsce... Jeździłem po Bieszczadach juz 4 razy co roku ale na przeprawę promowa nie natrafiłem :[ Pozazdrościć

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 10 maja 2016, o 09:29

ehh on TObie nie pokaże co gdzie jak.. mi nawet nie proponował, żeby się z nimi zabrać... <uoee> jakbym wiedział, że będzie prom to bym od razu pojechał.. <lol>

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez salomon » 10 maja 2016, o 10:33

Taaaa... nie proponował...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 10 maja 2016, o 10:35

"paweł mógłbyś pojechac, ale wiesz pogoda może być zła to lepiej zostań......"

takie proponowanie to wiesz... lepiej w garażu siedzieć :)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości