Teraz jest 16 kwi 2024, o 08:50

CXsy jeżdżą !!!

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 25 cze 2017, o 22:01

kurde pomyśl tylko, przecież taki CX to był zarezerwowany właśnie dla nich w latach ich młodości... to im życie SHL zgotowało...

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 25 cze 2017, o 22:22

niech ja pomyśle... CXy chyba od 1978 produkowali... więc teściu z dziewczyną nie miał szans cx-em po wałach wiślanych jeździć ...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 25 cze 2017, o 22:31

haha.... CB750 kładli od 69 - załapali by się?

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 26 cze 2017, o 06:30

raczej też nie. Nie mówiąc o tym, że i cx i cb byłby wiekszy problem z mułu wytargać niż shl-ke

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez eneloop98 » 3 lip 2017, o 23:04

No i po prawie miesiącu czekania na prawo jazdy w końcu je wyszarpałem z hrubieszowskiego starostwa <rotfl>
Ze starostwa prosto autkiem pod garaż wujaszka, szybka zbiórka, buty, kask, rękawiczki kluczyk w stacyjce w prawo i wciśniecie magicznego czerwgonego guziczka kciukiem <radocha> No i co wujek się cieczy, że młody siada, ojciec się patrzy jak na wariatów, zdjęcie zrobił mamuśce, która w stresie w domu, bo synio na taką rakietę będzie się pchał. No i co jedynka i wioo na miasto <rotfl>
Obrazek

Przejechałem się po mieście i zajeżdżam z powrotem pod garażyk wujaszka szopenika i stwierdzam " Słuchaj coś to nie jedzie". Wujo już lekko zirytowany <nerwus> Popatrzył na mnie z litością i mówi "no tak to jeździ, nic ci nie poradze" No to co znowu czerwony guziczek i pojechałem na obwodnice. Motocykl już sie rozgrzał no i tam sobie pozwoliłem odkręcić do 110. Jak mi zaczęło głowe cofać od wiatru a słyszałem jedynie wiatr hulający po tym kasku to sobie odpuściłem i z prędkością 80 wróciłem do garażu i powiedziałem, że mi jednak ten cx wystarczy. <rotfl>
No i postałem trochę w garażu i stwierdziłem że jazda po mieście to bez sensu i przejadę się do Zamościa... Zobaczę sobie jak się prowadzi na trasie i nabije te pierwsze 100 km :)
No droga fajna, motocykl fajnie się prowadzi, rozpędziłem go w jakimś odcinku do 140 wiejeeeee jak cholera. ale wieje przy 80 i 100 więc z tego wniosek że pogoda dzisiaj raczej marna na przejażdżki i drugi wniosek, że kask trzeba będzie kupować teraz. nie wiem ale ten wiatr hula przez te wywietrzniki ostro. No trzeba będzie kupić coś porządnego.
Motocykl zajechał, wrócił i dowiózł mnie bezpiecznie :D
Obrazek
Zajechałem pod swój dom... Wychodzi tatuś i mówi synuś daj sięprzejechać (tatulek nie ma prawa jazdy na motocykle no ale za młodu jakieś tam jawki i simsony ujeżdżał) No więc chwiejąc się tatuśko zrobił 3 rundki wokół osiedla i z uśmiechem zsiadł z maszynerii wujaszka <zdziwiony>
No i tak to się skończył dzień. Wywiało mnie porządnie, w uszach szumi do tej pory.
Ostatnio edytowano 3 lip 2017, o 23:21 przez eneloop98, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Henryk Kwinto » 3 lip 2017, o 23:07

Fajne buty - co to za firma?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9476
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 3 lip 2017, o 23:09

on się nazywają SECA coś tam, jak kupowałem to były za 399... ale nie wiem czy młody nie będzie chciał ich zmienić bo dostał na 18stke i już coś noga urosła... piszesz się?

PS. młody mówi że może być ten CX...

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Henryk Kwinto » 3 lip 2017, o 23:18

Najpierw kask muszę zmienić, dokupić porządne rękawice, kurtkę - myślałem o seca i spodnie do tego. Na końcu buty.

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez sirturek » 3 lip 2017, o 23:26

Ma takie same buty, są całkiem spoko.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez gesior » 4 lip 2017, o 08:42

Czyli aku zakupione, a sprzęgło nie wk...ia :)
Więc jak przyjadę po swojego to myślę że dacie się przejechać, żeby sprawdzić różnicę, szczególnie w pozycji za kierownicą.
Szopen, w tej sytuacji chyba podziękuję obiecaną za jazdę próbną CBRką. Wolę CX Euro :p
Ostatnio edytowano 4 lip 2017, o 10:42 przez gesior, łącznie edytowano 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości