Teraz jest 19 mar 2024, o 07:20

CXsy jeżdżą !!!

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Henryk Kwinto » 24 wrz 2020, o 12:40

w 2005 w październiku była katastrofa Iskry niedaleko Bełchatowa - ukręcenia wału silnika, pilot zginął - za nisko sie katapultował

Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 23:49
Lokalizacja: Łańcut
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Bartosz_T » 27 paź 2020, o 15:59

Końcówka sezonu ;-]




Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 28 paź 2020, o 00:27

mi zatoki przytkało , nie mogę rowerem dojeździć sezonu, może sie utrzyma jeszcze to popedałuje na wianek;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 23:49
Lokalizacja: Łańcut
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Bartosz_T » 3 cze 2021, o 18:20

Wycieczka Hondą pt. "Gdzie jest kebab?!".
Wstałem dzisiaj z łóżka prawilnie po 12, z zamiarem wybrania się na przejażdżkę dziadkiem. Aby nie tracić czasu na gotowanie, zamierzałem skoczyć naczzo na kebsa do Łańcuta. Na miejscu okazało się, że 2 kebabownie, które toleruję są dzisiaj zamknięte. Pomyślałem: trudno, zjem gdzieś po drodze. No i pojechałem. W drodze do Cieszacina Wielkiego przejeżdżałem przez Zarzecze, gdzie kręciłem głową jak głupi a i tak niczego otwartego do jedzenia nie znalazłem. W Cieszacinie Wielkim, który był moim celem przejażdżki zastałem taki widok:

Obrazek

Ponieważ godzina była jeszcze młoda a apetyt nie zaspokojony, znalazłem na necie kebabownię w Pruchniku z bardzo dobrymi opiniami, więc pojechałem w tym kierunku. Po drodze natrafiłem na otwarty, wiejski sklepik, gdzie się posiliłem całym batonem i zaspokoiłem pragnienie. Kolejnym przystankiem była przypadkowo napotkana cerkiewka:

Obrazek

Celowo zachaczyłem również o basztę w Węgierce:

Obrazek

Zaspokoiwszy duszę pojechałem bocznymi drogami do Pruchnika aby zaspokoić ciało. Na miejscu, w okolicach kebabowni zastałem sporo ludzi, co zwiastowało w końcu zjedzenie upragnionego cieplutkiego kebabika. Jednak i tym razem pocałowałem przysłowiową klamkę :D Zwątpiwszy w ludzkość udałem się do Jodłówki, przejechałem się po lokalnych górkach: Chmielnik, Handzlówka, z braku chęci darcia aż do Rzeszowa uznałem porażkę i wóciłem do domu w celu buszowania w lodówce :D
Mój rekordowy, dzienny przelot Hondą i w ogóle motocyklem - 140km.
PS. CX nie był dzisiaj w humorze i nie chciał pozować do zdjęć - obiecujemy to poprawić ;)

 
Posty: 129
Dołączył(a): 3 lis 2016, o 18:54
Lokalizacja: Chojnata
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez tajnywspółpracownik » 3 cze 2021, o 22:58

No i fajnie, polatane!!!! A ja miałem obowiązki rodzinne.

 
Posty: 2379
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 3 cze 2021, o 23:33

Ja sie woże po Bieszczadach :) z litrowym fazerem i VFRem :)

 
Posty: 2379
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 5 cze 2021, o 16:45

No i wróciliśmy. W sumie koło 1500km nabite, z czego 500 dojazd reszta to bieszczadzkie zakręty. Hondzina jak zwykle w wyjazdach sprawiła się.

Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 23:49
Lokalizacja: Łańcut
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Bartosz_T » 6 cze 2021, o 14:35

Elegancko ;) Ja jeszcze bał bym się nią gdzieś dalej zapuszczać, ale powoli nabieram do niej zaufania, gdyż mnie nie zawodzi. Pewnie w tym albo kolejnym sezonie zaliczę już Bieszczady.

 
Posty: 45
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 17:47
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez mruty » 12 cze 2021, o 17:16

Ponieważ nie mam nic innego co się nadaje, to latam cx 650 po lesie, a mój syn na Simsonie S51 za mną

 
Posty: 45
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 17:47
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez mruty » 26 lip 2021, o 17:17

Dookoła komina ponad 100 kilometrów w sobotę pykło.
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości