Teraz jest 30 kwi 2024, o 16:17

CXsy jeżdżą !!!

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez czapa » 12 kwi 2017, o 10:56

W weekend strzelone rat CX-em z 600km, w sumie to w tym sezonie już prawie 1,5kkm. Jeszcze bez pełnego ładowania, ale da się jeździć. Pozdrowionka <rotfl>
Obrazek

_______________________________
PROSZĘ O WRZUCANIE ZDJĘĆ DO GALERII, teraz miałem chwilę to przeniosłem Tobie do galerii do odpowiedniego działu:

galeria/thumbnails.php?album=8

Na forum jest zakaz linkowania do serwisów zewnętrznych, następnym razem zdjęcie będę usuwał z wpisu

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez salomon » 5 cze 2017, o 05:58

Tydzień temu zrobiłem trasę Hrubieszów - Zakopane i okolice - Hrubieszów. Łącznie wyszło 1200 km. Moje spostrzeżenia - średnia spalania na trasie wyniosła 4,5l., średnia na autostradzie przy 130km/h - 6,5l (znacząca różnica). Wnioski - nie jest to motocykl na dłuższe trasy (męczy), ciągle trzeba się rozglądać za stacją benzynową (z autostrady zjechałem na oparach i poważnie myślę o małym kanistrze), kufry sprawdziły się świetnie, szyba również (normalnie jeżdżę bez).

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 5 cze 2017, o 07:37

Fajnie że zdjęcia są z wyjazdu...

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Piterrrrr » 10 cze 2017, o 17:38

Wczoraj i dzisiaj trochę pojeździłem. Pięknie wkręca się na obroty z Ignitechem. Przód dalej trochę miękki, jest lepiej ale mógłby byś twardszy, dlatego uśmiechnę się jesienią do Szopena :) .

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 10 cze 2017, o 18:29

pompowane zaworki - najlepszy prezent jaki sobie możesz sprawić do CXa - zapytaj Dawida...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez salomon » 10 cze 2017, o 22:28

Rzeczywiście, dzisiaj testowałem. Rewelacja!!!

 
Posty: 2384
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 11 cze 2017, o 17:56

Właśnie wróciłem z wycieczki po Dolnym Śląsku na którą zaprosili znajomi.
3 dni, 1200 km, dzień pierwszy 480, drugi 200, trzeci 520. To ostatnie to głównie autostrady.
O dziwo tylko tyłek z lekka boli. Kolana i ręce nie drętwiały pomimo że wcześniejszy przebieg w tym sezonie to max 60km było.
W Hondzie muszę się zabrać za wahacz bo chyba to on skrzypi, spalanie - jazda turystyczna (wioski + inne do 110) 4.8. Jak sprawdziłem na autostradzie to 6.2 wyszło (120-140, bliżej 120), 5 km od domu zaczął prychać ale po przełączeniu na rezerwe przestał, ale to było po tylko 260km na autostradzie (blizej 140 z porywach 150).

Przed wyjazdem martwiłem się pocącą się pokrywą filtra oleju. Niepotrzebnie. Kapało z dekla sprzęgła. Miałem dokręcać, ale mi koledzy odradzili, że popsuję bardziej. Mieli rację. Po prostu przestało kapać .... Dobry olej ... Chyba olej kupiłem <rotfl>

PLATINUM CLASSIC SEMISYNTHETIC 10W-40. W dodatku do diesla ... Bo w sklepie się pomylili .....

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 11 cze 2017, o 20:32

No chłopie... zrobiłem się przy TObie mały.. no chyba że byśmy przebieg liczyli w godzinach spędzonych w garażu <lol>

 
Posty: 2384
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez jerry » 11 cze 2017, o 21:56

Wycieczka jest zaplanowana na chyba 9 dni i reszta została. Ja niestety musiałem wracać .... Ech ...

Choć z drugiej strony mój zawias mógłby tego nie przetrwać :p a olej zszedł lekko poniżej minimum (ciekawe, czy dlatego przestał kapać ...)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 11 cze 2017, o 21:57

czyli mają wszyscy racje ale nie ja... umiera ale dalej jedzie (oczywiście motocykl) <rotfl>

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości