Teraz jest 29 mar 2024, o 01:23

CXsy jeżdżą !!!

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 4 lip 2017, o 10:21

niestety sprzęgło wkurza no ale jeździmy...

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez eneloop98 » 5 lip 2017, o 17:07

Kolejna przejażdżka za mną. Pogoda nie rozpieszcza. Sprawdziłem spalanie i wyszło mi 5,1l na 100 km. Niby nie dużo, ale jak widzę jak ta wskazówka w czasie drogi z full baku opada na połowę ta przykro mi sie zaczyna robić, że w portfelu znowu coraz mniej. No nic dziś taka trasa: Hrubieszów--->Białopole---->Dębowy las----> Białopole ( zakupiony chlebek dla wujaszka)---->Dubienka---->Matcze----> Hrubieszów
Zdjęcia zrobione w Dębowym lesie nad takim zalewem
Obrazek
Obrazek
oraz w Dubience
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 7 lip 2017, o 22:02

I ja się przejechałem nim, po ostatnim myciu i "skręceniu" pompek przyspieszenia rakieta..... wchodzi na obroty jak szalony... przyjdzie czas to usunę tą pompkę całkowicie bo efekt jest odwrotny od zamierzonego... tzn.. bardzo fajnie działa od 4500, ale poniżej zamula motocykl trochę..

Avatar użytkownika
 
Posty: 815
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez Piterrrrr » 8 lip 2017, o 00:04

Pewnie dostaje za duzo paliwa i zamula.

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez eneloop98 » 10 lip 2017, o 00:04

Kierunek ZWIERZYNIEC

Niedziela- pobudka po 9. Brak jakichkolwiek planów, więc jak nie ma co robić to na motocykl. Szybkie śniadanko i mówię do mamuśki: "Wyjeżdżam do Zwierzyńca"... Zdrowaśki czas start <rotfl>
Przed wyjazdem jeszcze odchudzenie portfela, czyli tankowanie.
Kierunek Hrubieszów->Zamość->Szczebrzeszyn->Zwierzyniec. Droga w sumie okej, ale widoczków to ciekawych po drodze nie ma. Żałuję, że nie wracałem przez Krasnobród. No ale cóż... Raz tędy, raz tamtędy. Dojechałem, najadłem się pizzy, wujaszkowi prze GG smaka pewnie zrobiłem no i akurat trafiłem na dosyć ciekawe pokazy łódek zdalnie sterowanych
Obrazek

Niektóre zapierdzielały jak dzikie. Osiągają prędkość 100km/h, ale pan mówił że ze względów bezpieczeństwa nie rozwijają teraz pełnej mocy. Coś tam nagrałem :



Przeszedłem się wokół tego bajorka...
Obrazek
Obrazek

No i zrobiłem zdjęcie ulubionej instytucji mojego wujaszka, który ma chore uszko i dzisiaj tam nie mógł pójść i wysłuchać kazania <nonono> ;-]
Obrazek

Do plecaka spakowałem też go pro, którym nagrałem krótki PRZEPISOWY przejazd przez Zwierzyniec, aby forumowicze, którzy nie mogą jeździć bo ich silniki są na stole zamiast w ramie motocykla mogli chociaż wyobrazić sobie, że to oni dziś czuli wiatr we włosach <faja>




Obrazek

Nagranie jest jakieś marne... Chyba trzeba zmienic go pro hero 2 na jakąś nowszą wersję. Może wujo coś dorzuci :-pppppppppp
No i wróciłem sobie do domku. Wujko się pośmiał ze mnie, ale chyba z zazdrości, że sam nie może pojeździć. No i nawet już mnie <dupa> przestała boleć.
Szukam towarzysza na wyjazd na mazury. Koledzy nie robią prawa jazdy na motocykl, więc trochę bieda :-(

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 10 lip 2017, o 08:20

Spoko tylko że kilka rzeczy, pierwsza to.. kurs robienia zdjęć bo problem z ekspozycją, dwa budynki się walą a woda się wylewa z kadru..... i kamerę trzeba zamontować na środku kasku jednak, po lewej stronie jest do dupy, słabo się to nagrywa.

Wyprawy już CI brodacze zazdroszczą.. łódki fajne hobby.... ale weź wszystko ogarnij...

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez eneloop98 » 10 lip 2017, o 10:04

Z kamera to wiem ze na srodku trzeba zamontowac ale to juz na nowym kasku i jak kupie przylepce

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez salomon » 8 lis 2017, o 09:29

Zaległe zdjęcia - Zakopane 2017

Obrazek

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez szopen » 8 lis 2017, o 09:41

Kube zabierzcie za rok w maju... :d

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CXsy jeżdżą !!!

Post przez salomon » 8 lis 2017, o 09:59

Nie ma problemu. Lecimy na Dolny Śląsk. W planie Karpacz, Książ, Srebrna Góra...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości