Teraz jest 27 kwi 2024, o 17:57

I spotkanie CXów

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 18 maja 2016, o 08:29

MI pasują terminy i miejsca jak na razie, na pewno będzie cienko z kasą ale może właściciel CXa zasponsoruje paliwo. Marne szanse zaś że przyjedziemy CXem, no kto wie, może do tego czasu będę mógł być go pewny, ale może na CBR, a może samochodem, ale w terminie wakacji to raczej będziemy jeśli nie wydarzy się nagła sytuacja.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 18 maja 2016, o 09:52

Ostatni łikend lipca mi odpada bo jak co roku Piknik Cuntry Mragowo i przed ostatni sierpnia mi odpada bo motoGP Brno, jeszcze pierwszy łikend sierpnia bo zlot w Baltowie. Ale ostatni łikend sierpnia jak najbardziej. Pisze sie gdzie by to nie było. Widzę ze środek polski spasował by wszystkim najbardziej wiec propozycja jak juz pisałem... Zalew pod Tomaszowem Maz. Jak mi sie uda namówić znajomych to przyjadą trzy sztuki CXów <piwo>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 18 maja 2016, o 10:37

Ha.. i kto tu "nie chce przyjechać"

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 18 maja 2016, o 10:58

Ja chce i odrazu podałem mój plan działania, ktory zawsze mam zaplanowany dużo wcześniej i na które imprezy jeżdzę co roku. Jeszcze nie dopisałem bo to nie ważne ale pierwszy łikend lipca tez bym nie mógł bo jedziemy na objazdowke po Alpach. Mi te ostatni łiken sierpnia pasuje jak ulał...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 18 maja 2016, o 13:03

Mi ostatni weekend sierpnia akurat nie pasuje... ale nie pisać mi że ja nie chce przyjechać, po prostu nie pasuje mi :)

Oczywiście na spotkanie z doskoku w granicy do 200km w jedną stronę mogę przyjechać praktycznie na każdy weekend...

ale spotkanie kilku dniowe to się raczej nie powiedzie, przecież to trzeba dzwonić, rezerwować... no i dogodzić każdemu... nierealne....

Dla mnie terminy to od początku lipca do przed ostatniego weekendu sierpnia.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 18 maja 2016, o 13:38

To najwyżej mnie nie bedzie, ale moze to byc naprzyklad drugi łikend sierpnia. A rezerwacja to chyba żaden problem, miejsce na namiot wszędzie sie znajdzie, trzeba byc optymista.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 18 maja 2016, o 13:42

Młodypisar... zwracaj też uwagę ile nas tu napisało... :) Wątek będzie wisiał wiadomo, ale z tym optymizmem będzie raczej tak jak z nowymi użytkownikami np wczoraj się zarejestrował bialyx77 i co??? i nic, tyle go widziałeś... <lol> <lol> chyba nie nabędę do niego optymistycznego podejścia jednak :)

Więc bądźmy optymistycznymi realistami..... :)

PS.
albo tak jak mawiała M. Czubaszek....
pesymistycznymi optymistami
:> i wtedy może nam coś wyjdzie..

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 24 maja 2016, o 10:39

Wyjdzie do dobrze nie wyjdzie to tez dobrze... Widocznie tak miało byc i wszyscy bardziej wola wirtualne znajomosci. Juz chyba takie czasy. Przykre ale prawdziwe....

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 24 maja 2016, o 10:49

Żeby to wyszło to trzeba kilka spotkań lokalnych, na głęboką wodę to nie wyjdzie, jak sam widzisz temat stoi..

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 24 maja 2016, o 12:28

Trzeba chętnych ludzi i otwarty h na znajomosci na żywo <piwosz> <piwo> <rotfl>

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości