Teraz jest 25 kwi 2024, o 12:36

I spotkanie CXów

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez Piterrrrr » 17 maja 2016, o 20:51

Mi Sandomierz i okolice też odpowiada :) .

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 17 maja 2016, o 21:13

Szopen mi chodzi o spotkanie w naszym gronie i oczywiście na dwa dni z noclegiem, dlaczego odrazu twierdzisz ze jak spot i w małym towarzystwie to musi być na jeden dzień. Jak już widzę to każda wymówka jest dobra... pizza za 80zł...... poprostu odrazu powiedz ze nie chcesz przyjeżdżać. Ja zaproponowałem spotkanie to już jakiś krok, ktoś widzę rzucił już miejsce też mi odpowiada jedno albo drugie. Co prawda myślałem o jakimś zalewie gdzies w polowie drogi dla tych co wyrażą chęć przyjazdu. Jeziorko,nocleg w namiotach albo jakiś domkach bo to bedzie lato, piwo, kilbasa z ogniska, a rano RedBull i do domu każdy w swoją strone. Tak to widzę ja....

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez masa03 » 17 maja 2016, o 21:17

jak zrobie ta 650 to nawet do tego waszego sandomierza przyjade <radocha>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 17 maja 2016, o 21:18

nigdzie nie powiedziałem że nie przyjadę, z noclegiem to nie jest już mała organizacja tylko coś większego, rzucić informacją wszędzie więc nie zaszkodzi. Nie wiem co masz na myśli mówiąc "my", fajnie że tu gadamy, ale ja tam żałuje że właśnie nie mogą wszyscy dojść ładu i być razem, a przecież jest nas więcej i w kupie siła. Dzisiaj ja mam problem i pomocy szukam bóg wie gdzie a jestem pewny że w całej społeczności CXowej ktoś temat ogarnia.

Moje zdanie o Kazimierzu jest takie że to jest miejsce komercyjne, jeśli pizza nie kosztuje 80 zł to piwo będzie kosztować 20 zeta - tak lepiej? Z noclegiem mogę i pojechać dalej, nie ma problemu.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 17 maja 2016, o 21:24

A może zalew Chańcza? Ale niech się wiecej ludzi wypowie. ja moge chyba wszędzie... <piwo>

Oby piwo zimne było i będzie zajebiście....

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 17 maja 2016, o 21:28

dodam jeszcze że jeśli chodzi o CX jest to najdziwniejsza społeczność jaką dane mi było spotkać w swoim życiu internetowego trola :) Na żadnym innym forum chyba nie ma takiego braku zainteresowania jeśli chodzi o wymianę informacji między użytkownikami tych motocykli. Średnia wieku czy jak? nie wiem... Ostatnio dzwonił do mnie człowiek z Lublina w sprawie uszczelek, pewnie już około 50 tki, ma CXa.. odpowiedź jeśli chodzi o forum to - ja żadnych forum nie uznaje, motocykl robię sobie sam.

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez masa03 » 17 maja 2016, o 21:30

a moze srodek Polski czyli Łódz?

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 17 maja 2016, o 21:41

Srodek tez jest ok. Zalew w Tomaszowie Mazowieckim.

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez masa03 » 17 maja 2016, o 22:05

mi pasuje <okok>

 
Posty: 304
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 17:02
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez bromba111 » 17 maja 2016, o 22:29

to oprócz miejsca trzeba jeszcze jakiś termin określić. Ja uważam że sam koniec sierpnia jest dobry. Lub koniec lipca <brawo> bo ja z Krakowa jestem.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości