Teraz jest 19 kwi 2024, o 01:41

I spotkanie CXów

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 24 maja 2016, o 12:30

Za dużo żądasz... popatrz krytycznym okiem nawet na forum konika... 90% to martwe dusze ze stanem 0 albo przyszli, zapytali, poszli... to nie jest forum vwgolf, to forum CX i chyba trzeba to zaakceptować i cieszyć się że można sobie wymienić doświadczenia...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 24 maja 2016, o 13:26

Ok niech tak pozostanie, zapytałem spróbowałem nie wyszło. Żyjemy dalej...

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez eneloop98 » 24 maja 2016, o 15:04

Panowie... Nie ma co się obrażać nawzajem, bo to na pewno nie sprzyja zorganizowaniu wielkiego spotu CXów. <lol> Z tego co obserwuje na naszym forum jest mniej niż 10 osób, które codziennie wstawiłyby chociaż jeden post... I to właśnie z tego powodu takie małe zainteresowanie tematem spotu, bo ktoś wejdzie na 3 minuty "odhaczy" czerwone powiadomienia postów i wraca do swojego życia... Proponuje żebyście próbowali spotkac sie w mniejszych gronach i po prostu poznać i poszukać ludzi na forum ze swojej okolicy i napisac wiadomość prywatną... Co do wielkiego spotu nic nie stoi na przeszkodzie. No ale ta aktywność musi wzrosnąć. :) <bezradny>

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez jerry » 24 maja 2016, o 17:07

Ja nie piszę bo nie wiem. 200km to chyba maks co czuję się zrobić w jedną stronę, ale też nie jestem w stanie robić konkretnych planów na lipiec. No i czy maszyna sprawna sam jeszcze nie wiem. w tym roku jakieś 270 km nabiłem dopiero stres jest ;D

 
Posty: 304
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 17:02
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez bromba111 » 29 maja 2016, o 20:31

Uważam że spotkanie trzeba zorganizować dla całego forum( dwu dniowe- najlepsza integracja) Kto może i chce to przyjedzie. W zeszłym roku miało nas być 12, a było 4. I było bardzo fajnie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 29 maja 2016, o 20:43

Organizujcie, ja mam jeden motocykl co najmniej sprawny cały czas... podepnę się.... namawiam do spotkania się również użytkowników z pobliża, bieszczady, lublin i inne okolice, proponuje miejscówkę - Zwierzyniec...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez Edzio » 4 cze 2016, o 00:28

To ja dorzuce swoje 5 groszy. Część ze szczęśliwych posiadaczy CXow moze tu nie zagląda, ale napewno zagladają na fora innych swoich wczesniejszych motocykli. Naprzykład ja nadal, wciąż, pomimo że już nie posiadam schadołki, zagladam na forum Hondy Schadow. Na zlotach i spotkaniach ogólnych można spotkać innych posiadaczy CXów).
http://www.zlotymotocyklowe.pl/2016/06

PS.
Chańcza jest fajna i nie ma komarów

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez szopen » 4 cze 2016, o 08:58

a ja nie jeżdżę na zloty, za dużo tam przebierańców...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez mlodypisar » 4 cze 2016, o 09:04

<rotfl> <okok>

 
Posty: 304
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 17:02
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: I spotkanie CXów

Post przez bromba111 » 4 cze 2016, o 20:49

Ale pomysł eneloop98 też jest niezły. Tak robią chłopaki i dziewczyny z forum SHL. Więc ja proponuję wycieczkę do szopena. Jest ktoś chętny z okolic Krakowa ? Oczywiście pytanie czy szopen nas chce i czy jest gdzie rozbić namiot.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości