Teraz jest 19 mar 2024, o 11:22

Linia mołotowa

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Linia mołotowa

Post przez gesior » 1 sie 2017, o 15:50

A daj spokój wystarczy mi. Byłem drugi raz z radiu, to było chyba 13 lipca. Tym razem było o kolejach w epoce CK. Już wiedziałem jak to będzie wyglądać, więc było jakieś 10 razy mniej przygotowań. I sobie spoko opowiadałem siedząc na drezynie.
http://www.przemysl.ap.gov.pl/art,339,p ... em-rzeszow

 
Posty: 60
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 20:15
Lokalizacja: Poznań.
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Linia mołotowa

Post przez Telec » 17 sie 2017, o 22:20

justom71 napisał(a):Mój teść całe życie przesiedział z piwkiem przed telewizorem. Jego powiedzenie na moje pomysły to "głupota, szkoda czasu" Ja tak nie chcę. Szukam sobie sensu przejażdzek i znalazłem. Okolice Korczowej, lubaczowa dużo urokliwych miejsc: mosty drewniane, cerkwie czynne i opuszczone, ale drogi mają super.

Motur nie służy do gapienia się na niego. Mam znajomego co bardziej woli tetrać, niż latać. Tak odpicował sprzęta, że boi się na samą myśl, że coś mogłoby. Justom założeia Twoje są słuszne. TV, to ControlMind, więc rób tak, żeby było o czym wnukom nawijać. Przydałoby się więcej foto-relacji.

Poprzednia strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość