Teraz jest 19 mar 2024, o 09:46

Travelling with eneloop98

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Travelling with eneloop98

Post przez eneloop98 » 5 sie 2017, o 00:50

Znalazłem chwilę czasu na zrzucenie zdjęć z telefonu z mojej pierwszej wyprawy na CX-ie. Kierunek- BIESZCZADY. :)
Podróż była zaplanowana na godzinę 08.00 i miała odbywać się w składzie trzech motocykli... Fajnie brzmi prawda??? No na planach się skończyło <radocha> Wyjazd o 09.30, zszywanie kurtki mojego towarzysza i rezygnacja trzeciego motocyklisty w ostatniej chwili. No ale co... Decyzja zapadła więc jedziemy w składzie: HONDA CX500 & KAWASAKI KLR650
Obrazek
Obrazek

W Przemyślu zrobiliśmy sobie przerwę na placu widokowym, z którego mieliśmy całkiem ładny widoczek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Wjechaliśmy w Bieszczady i zaczęliśmy kręcić pętle... Zatrzymaliśmy się również na kawkę w Bieszczadzkiej Przystani Motocyklowej, czyli trochę zbiorowisko brodaczy z ich harleyami i lisimi kitami <figielek>
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No dalej jazda... Zatrzymywaliśmy się w ciekawych miejscach, żeby zrobić jakieś fotki i zapalić (mój towarzysz palił, a ja się nawadniałem) <faja>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dojechaliśmy na nocleg- 40 zł od osoby łazienka tylko dla nas, pokój tylko dla nas z telewizorkiem. Przed snem po całym dniu podróży <piwosz> , gorący prysznic i odpoczynek.
Rano wstaliśmy i dalej w drogę . Hot dogi na stacji i kierunek Bezmiechowa, żeby zobaczyć szybowce i nagrać film :)



Obrazek
Obrazek

Pojechaliśmy jeszcze na tunel schronowy Hitlera w Strzyżowie, ale nie zrobiłem już zdjęć. Wracaliśmy przez Rzeszów i już było gorącoooo. Trochę przysypialiśmy już. Ale dotarliśmy bezpiecznie do domku.
Obrazek
Obrazek

W planach mam wyjazd na MAZURY w poniedziałek. Najprawdopodobniej będę jechać sam, bo moi rówieśnicy nie mają prawa jazdy, ani motocykli, a wujo nie jeździ na motocyklu <brawo> Jeżeli ktoś miał ochotę się spotkać gdzieś na Mazurach to jestem chętny, chociażby żeby zrobić zdjęcie, wypić kawę i napisać o jakimś spotkaniu na forum, żeby SZOPENNOO nie marudził ;-] Jeżeli macie jakieś ciekawe miejsca do zobaczenia na Mazurach to również proszę o rady... Jakieś noclegi też się przydadzą <okok> Jeżeli się wybiorę na kolejną wyprawę wstawię znowu jakieś zdjęcia <rotfl> Pozdrawiam wszystkich i chyba muszę stwierdzić, że w przeciwieństwie do wujka zaraziłem się travellingiem na motocyklu. Ale to pewnie do czasu kiedy mój złom się zatrze i będę dzwonić po wujaszka, żeby przyjechał z lawetą. ;-] ;-d

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez szopen » 5 sie 2017, o 10:11

POczytaj sobie mimo wszystko o robieniu zdjęć, nie to że jakieś tam wielkie rzeczy, ale podstawy kadrowania - podstawy, co to jest ekspozycja, co należy uwzględnić przy pomiarze światła, jakich warunków unikać itp... zrób to dla siebie. Ta komórka jednak nie robi dobrych zdjęć, mój samsung zrobił by to lepiej... przydałaby się jakaś małpka typu chociaż canon z serii G albo coolpix na wyjazdach... szkoda momentów żeby robić sobie fotki plastikowym obiektywem...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez Carlo » 5 sie 2017, o 12:31

Poczytaj, poczytaj.
Trzeba zacząć od sprzętu i pokazania różnic, a kto ma to chłopakowi pokazać jak nie wujas?
Panie Szopen, jak chłopak ma się w tym rozwijać to ze go wypożycz i troszkę podszkol.
No chyba że ma to w d....
Pozostaje wtedy pisać, napominać itd itp.

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez masa03 » 8 sie 2017, o 09:06

czepiacie sie :) dobrze ze chłopak wrzucił foto na forum mozna cos poogladac :)

 
Posty: 199
Dołączył(a): 7 maja 2016, o 16:37
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez 100 » 8 sie 2017, o 10:45

<okok> Mazury znam raczej z pokłady kajaka...

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez optymistiq » 13 sie 2017, o 16:27

Jak tam gdzie jesteś? Jak będziesz w okolicach Wawy do wtorku to moz gdzieś cię podprowadze ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez eneloop98 » 13 sie 2017, o 16:36

Nie pojechałem w końcu :) Ale może wybiorę się motocyklem do Warszawy do wujka. Obecnie z wujaszkiem Pawełkiem w Zwierzyńcu na pizzy, ale oczywiście czterema kołami bo dla wujaszka pogoda nie taka.... Stary brodacz..

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez optymistiq » 13 sie 2017, o 20:12

Dawaj wcześniej znaka ;)

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez eneloop98 » 13 sie 2017, o 21:24

No zobaczymy jak to się wszystko ułoży. Może jeszcze bym te Mazury zaatakował. Zobaczymy. Jak coś to będę pisać...

 
Posty: 60
Dołączył(a): 16 sie 2017, o 20:15
Lokalizacja: Poznań.
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Travelling with eneloop98

Post przez Telec » 17 sie 2017, o 22:05

szopen napisał(a):POczytaj sobie mimo wszystko o robieniu zdjęć, nie to że jakieś tam wielkie rzeczy, ale podstawy kadrowania - podstawy, co to jest ekspozycja, co należy uwzględnić przy pomiarze światła, jakich warunków unikać itp... zrób to dla siebie. Ta komórka jednak nie robi dobrych zdjęć, mój samsung zrobił by to lepiej... przydałaby się jakaś małpka typu chociaż canon z serii G albo coolpix na wyjazdach... szkoda momentów żeby robić sobie fotki plastikowym obiektywem...

Zgadzam się. Jak już coś robić, to porządnie. Co prawda niektóre komórki robią z dobrą jakością, ale lepiej kupić takieg Coolpixa za pięć dych i uczyć się. Oglądanie też dużo daje . Na niektórych forach są działy tematyczne m.in. z fotografiami bez moto.

Następna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość