Teraz jest 19 mar 2024, o 04:07

Do Narodowego Parku Poleskiego...

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez szopen » 15 sie 2017, o 21:20

300km pykło, spalanie w CXie 4.9l, spalanie w CBR wraz z żoną - 5.7 - dużo... trzeba szukać motocykla który zrobi taki sam dystans taniej, albo składy skręcić - to na pewno... :)

Zajechaliśmy około 12? Gdzieś na terenie urzędu parku, tu się kupuje bilety bierze się mapkę, wybiera szlak i w drogę, wybraliśmy szlak starego dębu.
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Na parkingu podziwiamy nie tylko pierwsze zajawki natury ale również niezagrzybiałą skodę favorit.. jak nówka... warto było się wybrać dla samej skody...
ObrazekObrazekObrazek

No i my, na tle tej skodziny już mniej okazale ;-d ...:
Obrazek

No to w las.... samego dębu fotek nie ma bo komórka brutalnie rozmyła dąb.. 300 lat, ale nie wygrał z chińskim obiektywem.. co dalej... no nie powiem, zwykła wiocha Jamniki, droga dziurawa, od drogi jakieś góra 500metrów w dal las..

Obrazek

a czym dalej w las...... super w sumie klimat, ciekawa sprawa taki las, całkiem inny niż taki co się na grzyby jeździ, bagna, torfowiska, kładki, w środku całkiem spore jezioro.... i to dopiero jeden szlak, a szlaków jest z 5 w tym jeden który ma 25km!!

Idziemy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na własnej skórze wytestowałem sens tych kładek..... nie próbować.. grunt dosłownie zasysa <lol2> Jeziorko:
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Wychodzimy....
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Takie jakieś moczary.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

I taka polanka na wyjście:
Obrazek
Obrazek

Finał
Obrazek


Wniosków żadnych, droga fajna, dobrze że wziąłem stopery.. uratowały mnie, całkiem inny komfort jazdy.... nie wiem czy uda mi się dosiąść motocykl w tym roku, raz ze wiek, dwa nie chce się... no i drogo to wychodzi... ;-/ NO i wypadałoby te szlaki przewędrować w jesieni... aaa.. jeden wniosek ważny, widziałem siebie na zdjęciu... kurwex... kuracja odchudzająca natychmiastowa <ściana> <ściana>

 
Posty: 171
Dołączył(a): 15 maja 2017, o 21:18
Lokalizacja: Leżajsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez justom71 » 15 sie 2017, o 22:28

Brawo za fotki i opis. Ja jestem zbyt leniwy aby pstryknąć fotkę i jeszcze bardziej leniwy by wystawić choćby jedną na forum. Ale budowniczy tego forum musi motywować.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez szopen » 15 sie 2017, o 22:29

justom71 napisał(a):jeszcze bardziej leniwy bywystawić choćby jedną na forum.


zajebiscie.... ale jak nie pokażesz to i forum nie będzie.....

 
Posty: 171
Dołączył(a): 15 maja 2017, o 21:18
Lokalizacja: Leżajsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez justom71 » 15 sie 2017, o 22:33

Czuję się dłużnikiem, gdyż kanał samochodowy mam wykonany w 50% i żadnej fotki nie udostępniłem. Obiecuję się poprawić.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez szopen » 15 sie 2017, o 22:39

szybko lecisz...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez Carlo » 16 sie 2017, o 02:35

Fajne zdjęcia, aż chciałoby się tam być.

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez sirturek » 16 sie 2017, o 08:50

Fajna wycieczka, muszę wypróbować kiedyś jazdy w stoperach. A swoją drogą Pawel ile masz lat? bo gadasz tak jakbyś miał ze 70 :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez szopen » 16 sie 2017, o 08:58

37...,

ja przynajmniej pojechałem, a taki Piter jechał w planach motocyklem a skończył w samochodzie z prozaicznego powodu - za dużo rzeczy do oglądania żeby jechać motocyklem <lol> Już na krótką metę motocykl jest męczący ;-/ Na miejscu przebrać się, zapakować kufry, później ubrać się, do auta wsiadasz i masz wyorane. A ty czemu się ze spotkania wycofałeś?? Bo za dużo kilometrów na CXa? A mój młody nawija kilometry i nie narzeka i co.. nie starość?? Ekonomicznie - ja się buduje, liczy się każdy grosz... wypad w paliwie moim motocyklem 300km to wychodzi ponad 70 zł... 4 wyjazdy i praktycznie 1/4 mojej pensji.... dla mnie za drogo żeby pozwalać sobie na taką wątpliwą przyjemność nawet raz na tydzień... ostatnio to i tak przyszalałem... trzeba teraz przysiąść <spox>

Spróbuję udać się do parku ponownie żeby obadać kolejne szlaki, coraz dłuższe. Ten najdłuższy to trzeba brać rowery na pakę... ale ja nie mam roweru... :(

Przy okazji, jak już być sobą i rozdrabniać gówno na atomy..... używaj stoperów 3m, są dwa rodzaje i tłumią różne częstotliwości... ale ogólnie lepsze są te o kolorze podkreślacza. Pomaranczowe szybko się rozpadają... Jak założę se stopery to słyszę jedynie to co powinno być słyszane na motocyklu.. basowy dźwięk powiewu i lekko silnik.... Nie słychać świstów i darcia ryja z wydechów....

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez eneloop98 » 16 sie 2017, o 11:21

Ja wczoraj jechałem w nieswoim kasku(był szczękowy ale bez wypełnienia pod brodą) i tak mi owiało twarz,że do godziny 1 w nocy czułem jakby ktoś mi żelazko do twarzy przykładał. Co do głośności dalej radzę sobie ze słuchawkami :) Niby cx dużo nie pali ale co chwila jestem na stacji i 50 zł i 50 zł więc portfel z dnia na dzień lżejszy...Ale nie ma co marudzić, bo przynajmniej forsy nie przepalam. <faja> Tzn przepalam, ale w inny sposób ;)

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Do Narodowego Parku Poleskiego...

Post przez sirturek » 16 sie 2017, o 12:52

Ja mam 39, dla mnie motocykle to taki lek na nerwice i depresje z którymi się zmagam od lat. Jak nie pada i temp powyżej 10, to praktycznie codziennie z godzinkę chociaż pojeżdżę wieczorem. I nazbiera się nawet i 10 tyś w roku, tylę, że to wycieczki w promieniu 200km. Nic na siłę oczywiście, nie chce mi się tłuc cx';em 500km w jedną stronę, bo nie mam zaufania do tego motocykla, taka wyprawa to już koszty spore, a grosze zarabiam dużo mniejsze niż Ty w szkole. Nie wspominając, że spakować sie nie ma jak, a i moja żonka nie chce jeździć motocyklem i tak np. na woodstock musiałem jechać samochodem chociaz w planach był motocykl.
Masz rację, te ciuchy, przebieranki to porażka. Jak jest upał 30 stopni to motocykl odpuszczam, jedynie wieczór jak juz jest chłodniej, ale czy to kwestia starości, to wygoda zwykła.

Następna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość