Teraz jest 19 mar 2024, o 11:37

Zlot WSK w Świdniku.

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
 
Posty: 171
Dołączył(a): 15 maja 2017, o 21:18
Lokalizacja: Leżajsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Zlot WSK w Świdniku.

Post przez justom71 » 22 sie 2017, o 09:15

Zlot w ten weekend. Czy ktoś się wybieta?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez szopen » 22 sie 2017, o 09:23

miałem już w tamtym roku ogarnąć jednak jedzie tam za dużo ludzi, nie chce mi się przeciskać.. nie potrzebna parada itp, nie mam też wski;( zrób fotki...

 
Posty: 171
Dołączył(a): 15 maja 2017, o 21:18
Lokalizacja: Leżajsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez justom71 » 12 paź 2017, o 20:22

Zlot w Świdniku to nie Radawa. W Świdniku jest duża przestrzeć nie trzeba się przeciskać. CX500 nie było żadnego ale było dużo Junaków, Awo, Jawa 250, Panonia o WSK nie wspomnę. W Świdniku można było spotkać prawdziwych miłośników motoryzacji.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez szopen » 12 paź 2017, o 22:46

ogólnie to nie ma po co tam jechać... szkoda paliwa, lepiej sobie wziąc aparat, i na spokojnie odwiedzić jakieś nowe miejsce i spędzić czas z daleka od tłumów...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez gesior » 13 paź 2017, o 15:50

Ogólnie to jest tam po co jechać... nie szkoda paliwa, można wziąć aparat porobić zdjęcia ładnym WSK, SHL i itp. Pogadać z ludźmi, a w drodze powrotnej odwiedzić jakieś nowe miejsca

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez szopen » 13 paź 2017, o 20:48

zobaczyć maszyny jak ktos lubi to jeszcze moze warto ale do ludzi? ostatnio gość na yt pokazuje jak wulkanizuje gumki do wsk, pytam się go co i jak bo sam bym chciał a on mi mówi, że nie będzie mi tego tłumaczył bo to jest bardzo skomplikowane... no wiesz.... ja już wiem co i jak, ale z ludźmi to mi się nie chce gadać, nie ma z kim, o czym itp....

 
Posty: 2379
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez jerry » 13 paź 2017, o 21:16

Co znaczy wulkanizować gumki ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez szopen » 13 paź 2017, o 21:22

tzn z mieszanki gumowej/kauczukowej wytworzyć produkt gumowy...

wy sobie mozęcie gadać jak to jest pięknie na zlotach, żę się jeździ spotyka, wymienia doświadczeniem.. to jest wszystko nie prawda, większość ludzi to niestety zakompleksieni kolesie, specyficzny motocyklowy klimat, zresztą wiele razy już poruszane przeze mnie i sirturka, typowy obraz polskiego motocyklisty z przewagą tego pierwszego...

popatrz na Teleca, on Ci przyjdzie i powie, że penrite syntetyk jest gorszy od półsyntetk bo ten typ tak ma... i kij... możesz łbem walić o ściane, takiego nie przekonasz, ani tez nie wydębisz od niego argumentów na potwierdzenie tez... tak samo jest z innymi światłymi motocyklistami...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez gesior » 13 paź 2017, o 23:04

Są ludzie i ludziska. Jak nie chcesz ryzykować to możesz z nikim nie gadać, ale pozostałe się zgadza. Ja lubię widok 2 kółek, szczególne w postaci co do których mam sentyment.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Zlot WSK w Świdniku.

Post przez Carlo » 14 paź 2017, o 13:04

tzn z mieszanki gumowej/kauczukowej wytworzyć produkt gumowy...

Czy to znaczy, że sam pan wytwarzasz elementy gumowe?
Jak?

Następna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość