Teraz jest 19 mar 2024, o 05:48

Targi motocyklowe Warszawa 2018

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
 
Posty: 151
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 23:23
Lokalizacja: Włocławek
Galeria: Przesłane zdjęcia

Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez Radasso » 5 mar 2018, o 19:06

Kilka fotek z niedzieli, wybaczcie złe kadrowanie, ale ludzi była masa i nie miałem czasu żeby czekać na trafienie ładnego ujęcia
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
moje największe rozczarowanie tych targów Kawasaki Z900 niby ładne, ale jakość wykonania masakra
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Romet 400 Cafe, przypadł mi do gustu, mały i zgrabny

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

CXy

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zephyry
Obrazek
Obrazek

Honda CM400
Obrazek

I takie cudo było
Obrazek

I to co mi podobało się najbardziej - Kawasaki KZ 750 i Yamaha XS850
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez szopen » 5 mar 2018, o 19:15

Co z tą zetką nową nie tak?

wiadomo, ja CXy wolałbym w oryginale, Macieja by zrobiła furrore podejrzewam, ale ludzie jak widać mają za dużo czasu <lol2>

PS. mogę prosić o zamieszczanie zdjęć w odpowiednich kategoriach w galerii? teraz założyłeś temat w dziale spotkanie i zloty, no i w galerii masz katalog do tego działu, a wrzuciłeś do siebie do tematu, kosztowało mnie to 30 kliknieć żeby te zdjęcia poprzenosić w odpowiednie miejsce...

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez sirturek » 5 mar 2018, o 19:53

Też byłem, lepiej w tym Nadarzynie, więcej miejsca Z ciekawostek F.B. Mondial - 300'tka o ciekawym wyglądzie i cenie coś koło 18tyś chyba.

 
Posty: 151
Dołączył(a): 12 sie 2016, o 23:23
Lokalizacja: Włocławek
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez Radasso » 5 mar 2018, o 20:06

Oczywiście, obiecuję poprawę :D Zetka w moim odczuciu sprawia wrażenie jakby się miała rozlecieć po przejechaniu 500 km, elementy (szczególnie plastikowe) jakieś takie miękkie, cieniutkie. Nie zrobiło to na mnie dobrego wrażenia. Ale motocykl całościowo ładny, sylwetka i stylizacja. Wiesz może jestem przyzwyczajony do produkcji z lat 80/90 gdzie jakość wykonania była na wysokim poziomie, aczkolwiek oglądając motocykle BMW i Triumpha, tam ściemy nie było.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez szopen » 5 mar 2018, o 20:36

Norton jest fajny chociaż z tym tłumikiem się nie popisali,

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez sirturek » 5 mar 2018, o 21:22

Norton lepiej na żywo się prezentuje, na zdjęciu te tłumiki faktycznie jakaś lipa. Co do jakości zetki,jakoś nie miałem takiego wrażenia, jest ok,ale faktycznie bmka i triumph odskakują od japończyków, ale i cena za tym idzie. Najsłabiej w mojej ocenie wypada suzuki - jakościowo i przede wszystkim stylistycznie. Z chinoli zdecydowanie Romet wypada najlepiej, ale to już rok temu było widać. Małe poniaki, classic, i małe adventure - ciekawa stylistyka i najlepsza jakość z chińczyków.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez szopen » 5 mar 2018, o 21:28

a co do chińczyków, dzisiaj w tv reklama pilarki stihl.. już od 699.. .heheh... widzicie jak chińczycy nam raj powoli robią, że te barany co wciskają nam od lat że kosztuje wdrażanie technologii itp. i cena musi być wysoka siadają na dupy.... to samo jest z tymi motorowerkami, takie 125 wyjeździ tyle co prawdziwa honda, a że ramę ma technologicznie z lat 90 tych to komu to przeszkadza.... ważne że sprawy idą do przodu, tylko nieliczyłbym że cena za takie bmw spadnie, bo oni mają taką klientele że nawet jak strzelą 150tys za motocykl to przyjdą i kupią więc po co mają sprzedawać 3 po 50 tys? PO prostu robią złote interesy na durniach :(

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez sirturek » 5 mar 2018, o 21:48

No można kupić bmw za 18, tyle że indyjskie :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez szopen » 5 mar 2018, o 21:53

ale co z tego że to ładne, motoguzzi tak mi się podobało te breva, rozrządy to się naczytałem, nie wiem jak jest z bmw tymi nowymi, bokser to wciąż fajny patent tak samo jak i poprzeczna fałka, mało tego i rzuca się w oczy, norton czy triumph thurxton to piękne inne motocykle, tak samo jak i włoszczyzna, japoniec to zawsze tylko japoniec, ale co tu tam jeździć po pokazach jak nie ma miedzi...

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Targi motocyklowe Warszawa 2018

Post przez sirturek » 5 mar 2018, o 21:56

Na rometa by się znalazło :)

Następna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość