Teraz jest 19 mar 2024, o 13:43

Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez Pteranodon » 23 lip 2019, o 11:08

Daje kilka pamiątkowych fotek z wakacyjnego wyjazdu, pogoda genialna w jedną i drugą stronę. Były dwie awarie. Pierwsza to złamanie mocowania do nawigacji a druga to zsunięcie się manetki z rolgazu, nie wiem jakim cudem. Oczywiście tą drugą naprawiłem w czasie jazdy. Trzeba przykleić cholere najlepiej bo się znowu przytrafi tragedia. Poza tym na mazurach genialne zakręty. 1000 km wpadło. Może dodam jakiś większy opis.


Trasa w jedną stronę przez mazury- dzień jechania przez plener :))))
Obrazek

Fajna karczma
Obrazek

Każdy pewnie poznaje widok na morze w okolicach pucka
Obrazek


Obrazek


Obrazek
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez szopen » 23 lip 2019, o 13:35

czemu nie pisałeś na forum że jedziesz, ktos możę by dołączył albo spotkanko jakieś na trasie... zresztą... nie pogadasz, jedyny uzytkownik jak dotąd od kiedy jest forum który naprawił sobie CXa żeby nim jeździć....

 
Posty: 2379
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez jerry » 23 lip 2019, o 21:07

Yyyyyy ? Może nie odp..lił jak Pterandon ale parę kilometrów w tamtym roku nakręcił.... W tym roku niestety czasu brak - Ty budujesz chałupe - ja remontuje ... Nie wiem co jest gorsze .... Ale piwnice już ze 30 razy zamiatałem i odkurzałem w tym roku a potem coś było kute ... i jeszcze bedzie ....

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez Pteranodon » 23 lip 2019, o 22:52

szopen napisał(a):czemu nie pisałeś na forum że jedziesz, ktos możę by dołączył albo spotkanko jakieś na trasie... zresztą... nie pogadasz, jedyny uzytkownik jak dotąd od kiedy jest forum który naprawił sobie CXa żeby nim jeździć....


NO COMMENT
BEZ KOMENTARZA
OHNE KOMMENTAR
SENZA COMMENTO
PA KOMENT
БЕЗ КОМЕНТАРІВ
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez szopen » 24 lip 2019, o 05:51

wiedziałem że ignor Ci przejdzie.... PS. jednak kupiłeś ten chiński pokrowiec do przewożenia worków jutowych .... hoojowo on wygląda na tak leciwym motocyklu który poza tym trzyma się kupy... dawaj ten opis... ze 3 dni Ci zajęło pewnie ten 1000...

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez Pteranodon » 24 lip 2019, o 10:57

szopen napisał(a):wiedziałem że ignor Ci przejdzie.... PS. jednak kupiłeś ten chiński pokrowiec do przewożenia worków jutowych .... hoojowo on wygląda na tak leciwym motocyklu który poza tym trzyma się kupy... dawaj ten opis... ze 3 dni Ci zajęło pewnie ten 1000...


Znowu Szopen swoje mądrości woduje, sakwy mam już od 6-ciu lat albo i więcej i to w UŻYTKU, faktyczne nie nadają się bo stelaże są pod kufry a nie pod sakwy ale jak sam zauważyłeś mój projekt jest trochę budżetowy. Jak ktoś z forum dojechał nad morze w mniej niż 2h z Wawki, bo z tego co wiem taki jest rekord, to gratuluje. Ja nie jechałem po to żeby się ścigać, a puściłem się przez mazury pozamykać trochę fajnych zakrętów.
Z resztą komu ja to tłumacze, Szopenowi chyba tylko...
Nowego dizajnu owiewki nikt nie zauważył
"Z pękniętym sercem wracałem do domu wolno...
ze złamaną szpadą i przytartą mordą..."

 
Posty: 2379
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez jerry » 24 lip 2019, o 14:16

Co znaczy dizajnu?
Patrze na pierwsze zdjecia Twojej maszyny i nie widze różnicy .... Ale może dlatego, że na telefonie patrze....

Avatar użytkownika
 
Posty: 9465
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez szopen » 24 lip 2019, o 17:32

przecież ja nic nie mówie, stwierdziłem fakt, kupa ludzi u nas porobiło motory i nikt nie jeździ bo hoojowo z czasem... obraziłem cie to przepraszam, po raz pierwszy...

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez Pteranodon » 24 lip 2019, o 23:04

Poza tym wszyscy straszyli spalaniem a to proszę jadąc 100-120 udało się zejść nieco poniżej 5l/100 km

 
Posty: 2379
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Wyjazd Ww-a - Jastarnia

Post przez jerry » 25 lip 2019, o 01:26

Na 100 OK na 120 podejrzanie mało.
Mój pyrkając 70-90 zadowalał się 4.5. Ale jak sie pospieszyłem autostradą 120-140 to 6.5 łyknął aż mnie zaskoczył i rezerwy musiałem użyć po 270 km gdy normalnie 330 spokojnie robił ....

Następna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości