Teraz jest 28 mar 2024, o 19:50

Rowerem

Tu organizujemy oraz relacjonujemy spotkania użytkowników oraz nasze wypady na dwóch kółkach i nie tylko
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Rowerem

Post przez szopen » 2 wrz 2019, o 19:42

U nas nad bugiem...

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez szopen » 27 mar 2021, o 16:17

Piękna pogoda to każdy pewnie wyjechał, ja tyż się ruszyłem na swoich dwóch kolach, bug wylał jest piknota i 40km na początek sezonu wpadło. Tempo spadło po zimie ojj spadło, za rok tak nie moze być pomyśle nad trenażerem przed następną zimą:

ObrazekObrazekObrazek

W światku rowerowym dzieje się źle, ceny poszalały do góry, brak dostępności części, producenci wykorzystują koronowirusa żeby wmówić, że jakoby to on jest winny za sytuacje, ale co ma koronawirus do produkcji zębatek w chinach... <marzyciel> <marzyciel>

 
Posty: 89
Dołączył(a): 26 lis 2018, o 21:37
Lokalizacja: 55743 (D)
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez Silesian » 27 mar 2021, o 21:09

Fajna okolica, fajne fotki. Powodzenia i szypkiego powrotu do formy. Siodelko wasoko, chyba ze dwa metry wzrostu masz.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez szopen » 27 mar 2021, o 21:12

rama 61 największa i 193cm, proporcja jest taka jaka jest, dluga noga, ale rower nie jest mocno aero, wygodnie się jedzie, a wygląda to jak wygląda. Jak jadę to tak nie chce mi się tych fotek robić jak jestem w tempie, no dzisiaj stanąłem, ale też teraz jest wciąż taka pogoda że lepiej jak już się ruszyło to jechać, wolniej ale jechać bo jak się zejdzie i powieje mroźniejszy wiatr wpadnie za plecy, zresztą... coś już mnie łamie zobaczymy jak jutro ;)

Fakt, te tereny są po zimie ładne.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez szopen » 5 kwi 2021, o 14:40

Sezon pozwala się rozpędzić tylko wytrwałym, ja do nich nie należę, wczoraj np było 6 stopni z odczuwalnym -4, dzisiaj wyjechałem choć wiatr 30kmh mroźny z południa. Sprzyjająca aura dla fotografow z dronem, jak ktoś siedzi w temacie fotografii z drona to w tym roku okazja, która się szybko nie powtórzy.

Obrazek

W koło jest piknie ale zatrzymywać się co chwile rozgrzanym gdzie wieje jak na syberii nie ma sensu.

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez Henryk Kwinto » 7 kwi 2021, o 21:13

Kurde a u teściów w górach śnieg sypie, trzeba będzie wracać a tu ślisko

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez szopen » 7 kwi 2021, o 21:29

nie tylko w górach, także i tutaj:
https://photos.app.goo.gl/5ZRWh8q1hqFrbagh8

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez szopen » 11 kwi 2021, o 18:38

a no to dzisiaj dubienka i takie tam rozlewiska przy kopcu kościuszki..

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

No i jak motocykliści, robimy konkurencje? kto więcej wydusi fotek w sezonie na rowerze a kto na motocyklu co? będzie wam wstyd :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez szopen » 6 cze 2021, o 19:01

ja żeby nie odstawać wybrałem się nad zalew w krasnobrodzie.. odpocząłem chwiluniu, nie podobały mi się chmurki więc dawaj nazad... co prawda te moje kilometry skromne w porównaniu do waszych no ale... jak się nie ma co się lubi...

ObrazekObrazekObrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 107
Dołączył(a): 25 maja 2020, o 23:49
Lokalizacja: Łańcut
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Rowerem

Post przez Bartosz_T » 6 cze 2021, o 19:24

Nie no, konkretny dystans, szacun. Mój rekordowy dzienny przelot na rowerze to 118km, z Łańcuta do okolic Dynowa, ale to chyba całkiem niezły wynik biorąc pod uwagę, że zrobiłem go na MTB ;)
BTW. Polecił byś wypad do Zamościa? Jest tam coś ciekawego (oprócz rynku) do obejrzenia?

Następna strona

Powrót do Spotkania, zloty oraz przejażdżki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości