Teraz jest 30 kwi 2024, o 15:32

Prośba o zwymiarowanie bagażnika CX500 CUSTOM

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Prośba o zwymiarowanie bagażnika CX500 CUSTOM

Post przez Henryk Kwinto » 29 cze 2016, o 08:26

Najpierw rozwierciłem łeb śruby (fakt, że złamałem jedno wiertło), drugą udało mi się odkręcić. Po ściągnięciu osłony już bez problemu ściąłem starą fabryczną nakrętkę przyspawaną do kolektora. Na stelaż będe polował, a jeśli do jesieni nie uda się znaleźć to pomyślę o zespawaniu, tylko musiałbym mieć wymiary. Jakbyście coś gdzieś widzieli dajcie znać :]

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Prośba o zwymiarowanie bagażnika CX500 CUSTOM

Post przez szopen » 29 cze 2016, o 08:36

wymiary się zrobi ale musisz od razu się zastanowić czy stelaż spawać pod system GIVI/KAPPA, KRAUSER czy też ten SCHUH, bo ramki do mocowania kufra są inne.

Możesz też pójść inną drogą, zrobi stelaż pod sakwy tekstylne. Gdybym robił stelaż to bym robił pod mocowanie GIVI, bo to jest najbardziej popularne i dostępne. RObiłem taki stelaż u siebie kiedyś w enduro mam nawet fotki:

https://goo.gl/photos/oCFRjQPsLEj2VRu17

Ten stelaż był zrobiony według własnej wyobraźni, także robiąc samemu nie wiem czy jest sens kopiowanie fabrycznych rozwiązań. No i był mocny, motocykl w pełnym frachtunku nie raz leciał, rozbił kufry musiałem kleić ale stelaż nie przestawił się nawet o mm...

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Prośba o zwymiarowanie bagażnika CX500 CUSTOM

Post przez Piterrrrr » 29 cze 2016, o 17:33

U mnie to jest całkowicie zmodzone. Uchwyt pasażera z czegoś zupełnie innego, u góry odcięty i włożone oparcie. A stelaż pod skórzane sakwy robiłem pod te sakwy z nierdzewki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Prośba o zwymiarowanie bagażnika CX500 CUSTOM

Post przez optymistiq » 18 lip 2016, o 21:30

Kwinto, Jak nadal chcesz wymiaru pod stelaż to ja mogę coś pokombinować. Mam w końcu kompletny stelaż do swojego CX'a ;-) A jak bardzo chcesz to mogę wypożyczyć Ci na wzór. Zamówisz kuriera, ściągniesz sobie wszystkie wymiary i odeślesz z powrotem. Póki nie założony i nie używany to możemy taki myk zrobić. Jak założę to już nie bezie mi się chciało odkręcać :p

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Prośba o zwymiarowanie bagażnika CX500 CUSTOM

Post przez Henryk Kwinto » 18 lip 2016, o 21:41

Optimistiq,
dzięki wielkie ale Kupuję od Edzia kolegi, jestem umówiony, że pod koniec tygodnia wyśle do mnie stelaż. Jak zamontuję wrzucę zdjątka. Pozdrawiam

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości