Teraz jest 28 kwi 2024, o 15:05

CX 500 C problem z odpaleniem

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 C problem z odpaleniem

Post przez szopen » 13 lip 2016, o 18:38

jerry napisał(a):Skoro dolotem dmucha to może wydechem ssa i wystarczy gaźniki z rurami wydechowymi zamienić i będzie działać


ehehe... a jeszcze pół roku temu na ugu pisaliście mi że ja wredny jestem jak w internecie dokonywaliście pomiaru rozmiaru rękawiczek....

widzę żę moja wrednota jest zaraźliwa.. ale podoba mi się to :-pppppppppp <lol>

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 C problem z odpaleniem

Post przez jerry » 13 lip 2016, o 20:00

Jaka wrednota ? Eee chyba nikt nie powinien się poczuć urażony (no może poza mechanikiem, ale on nie czyta tego forum chyba)/

Wredna to by była porada, żeby zapalić zapałkę przytknąć do tego otworka i po płomieniu patrzeć czy ssa czy dmucha :p
Ale stwierdziłem, że za taką poradę mógłbym po raz kolejny na ławę oskarżonych (i tym razem słusznie) za ciężkie uszkodzenie ciała trafić.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: CX 500 C problem z odpaleniem

Post przez szopen » 13 lip 2016, o 22:09

jerry napisał(a):Wredna to by była porada, żeby zapalić zapałkę przytknąć do tego otworka i po płomieniu patrzeć czy ssa czy dmucha


eeee.... ja bym do tego wolał użyć piórka z nieopierzonego dobrze kuraka albo zerwać latawiec... nie, jeszcze nie to.... puszczałbym bańki mydlane i kręcił rozrusznikiem
<lol>


jerry napisał(a):Ale stwierdziłem, że za taką poradę mógłbym po raz kolejny na ławę oskarżonych (i tym razem słusznie) za ciężkie uszkodzenie ciała trafić.


raczej nie na tym forum

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości