Teraz jest 19 kwi 2024, o 02:44

Smarowanie - obieg oleju

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Smarowanie - obieg oleju

Post przez szopen » 10 maja 2020, o 21:25

ale to co ja teraz pokazałem to nie jest dysza, to jest a propo dygresji w sprawie gloryfikowania hondy.. patrz uważnie... i ciesz się że masz wsk w razie czego bo tylko w hondzie panie kochany takie widoki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 18 lut 2020, o 13:07
Lokalizacja: Pod Radomskiem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Smarowanie - obieg oleju

Post przez rafm » 11 maja 2020, o 06:51

Nie wiem co to jest ??? WSK wczoraj miała testy regulacyjne na dystansie 70 km. Przeszła b/u. Do poprawy za sztywne zawieszenie z przodu. Słabo amortyzuje. Coś jest przekoszone krzywe. Amory nie idą w osi ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Smarowanie - obieg oleju

Post przez szopen » 11 maja 2020, o 07:53

rafm napisał(a):Nie wiem co to jest ?


to jest dolna dźwignia zaworowa w hundzie cyx500, przyjrzyj się dobrze panie i naprawiaj wske <rotfl> w świdniku jeszcze nie wpadli w tamtych latach że można kontrolować żywotność produktu, honda demokratyczna testowała to już od lat 70tych, a w 80 tych doszli do perfekcji <rotfl>
Obrazek

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 70
Dołączył(a): 18 lut 2020, o 13:07
Lokalizacja: Pod Radomskiem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Smarowanie - obieg oleju

Post przez rafm » 11 maja 2020, o 10:23

<spoko>

 
Posty: 2383
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Smarowanie - obieg oleju

Post przez jerry » 11 maja 2020, o 11:33

szopen napisał(a):
rafm napisał(a):Nie wiem co to jest ?


to jest dolna dźwignia zaworowa w hundzie cyx500, przyjrzyj się dobrze panie i naprawiaj wske <rotfl> w świdniku jeszcze nie wpadli w tamtych latach że można kontrolować żywotność produktu, honda demokratyczna testowała to już od lat 70tych, a w 80 tych doszli do perfekcji <rotfl>

Co nie zmienia faktu, że w takiej WSCe remont główny trzeba było robić co jakieś .... 5 tyś? 10- tyś km ?
A pierdoły robić co 1000 ....
Więc .. po co było postrzać ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Smarowanie - obieg oleju

Post przez szopen » 11 maja 2020, o 14:00

jerry oleje były znacznie gorsze to jedno dwa w takiej wsce nic sie nie zuzyje oprocz tloka i cylindra i dzisiejsse dwusuwowy wcale dluzej nie jeżdżą, choć mają w h.. obrotów więcej :) Dzisiaj poskładana wska - niekoniecznie chinski tlok z almotu będzie chodził dużo, ale tak jak u nas na forum, to ciebie na wsk chlopaki poprowadzą, dasz sobie zapłon bateryjny i pyrkasz na pewno nie mniej awaryjnie niż na CXie. A przecież nie znamy WSK na wylot żeby wiedzieć co dzisiaj tam można zrobić... żeby się nie okazało tak jak w CXie że w sumie to co fabryka dała to było jakie było ale wychodzi w ogólnym rozliczeniu że było najlepsze...

Te zużyte dźwigienki przeżarte na wskroś to jest totalna kurw.. żenada... takie coś tylko w CXie i to w hondzie w dodatku, ludzie na DR narzekają - CXa nie widzieli - tego się nie da wybronić. Oczywiscie że gdybym miał więcej pieniędzy to robilbym bym CXa650 ze wszystkimi jego wadami bo lubie, ale nie szukajmy na siłe miodu w gównie...

Cena za CXa też była adekwatna, a to czy lepszy, a czy człowiekowi potrzebny lepszy motocykl od WSK? możę i tak, kiedyś oglądałem wywiad z córką stalina, i ona mówiła że chciała samochód to jej tato powiedzial, a po co CI, przecież wszędzie ciebie zawiozą, no i lalka uciekła do ameryki do raju ;-] ;-]

 
Posty: 45
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 17:47
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Smarowanie - obieg oleju

Post przez mruty » 12 maja 2020, o 03:42

Jak będę wiedział jak tu wstawić zdjęcie pisząc na telefonie, to pokaże co to i gdzie to jest.

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości