Teraz jest 19 kwi 2024, o 11:07

Gl650 wskaźnik temperatury

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez Grzegorz72 » 4 wrz 2017, o 20:18

Stałem się niedawno posiadaczem GL650d i go (ją) powoli poznaję. W moim modelu w obrotomierzu nie ma wskaźnika temperatury??? a w innych sprzętach forumowych jest. Czy mam obrotomierz nie oryginalny, czy takie wychodziły i jak kontrolować temperaturę???
W kokpicie pod szybą za wskaźnikami mam 4 okrągłe kółka (do wycięcia) tak jakby na wskaźniki i wygląda to jakby były oryginalne. Czy to normalne czy ktoś coś kombinował?
Niestety nie potrafię mimo przeczytania instrukcji wstawić zdjęć, może ktoś mi to wytłumaczy łopatologicznie <luzik>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez szopen » 4 wrz 2017, o 20:27

Te otwory to masz kokpit na zegary i jakieś tam siedzą fabrycznie, teraz kompletuje to kolega Robert:
viewtopic.php?f=9&t=380&start=90#p11286

Jakie tam byly dokładnie zegary to musisz sobie polukać na internecie, jeśli jest pusto tzn że same zegarki ktoś wyciągnął...

Wskaźnik paliwa powinien być w gl w głównych licznikach, jakie masz liczniki??? zrób zdjęcie....

PS.
Zdjęcie nie może przekraczać rozmiaru 350kb. Następnie wchodzisz w galerie i tu np chcesz zdjęcie w dziale warsztat, to w galerii też masz taki sam dział na zdjęcia warsztatowe, wchodzisz w tą kategorie i z góry dajesz dodaj plik. Jak plik się wczyta to pojawiają się linki do wstawienia na forum w postaci [img]. Cały ten link robisz kopiuj/wklej do tematu w którym piszesz i pokazuje się zdjęcie.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez Grzegorz72 » 10 wrz 2017, o 09:45

Dzięki za odpowiedz i wskazówki co do zdjęć. Niestety nie miałem dostępu do internetu stąd opóźnienie. Wklejam zaległe foto.
Obrazek
Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez szopen » 10 wrz 2017, o 09:47

NO jest to licznik z jakiejś starszej cebuli z tego co widze, to nie jest z GLa...

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez szopen » 10 wrz 2017, o 10:18

Środek z GLa boczne zegary z CB650 i tak.. prędkości najprawdopoodbniej dobrze nie pokazuje, obrotów też
http://storage1.colony1.net/2195/Produc ... %20080.jpg

najgorszy brak tego termomentra... albo to jest wczesna GL1000 która wskaźnik temperatury miała na baku...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez Grzegorz72 » 10 wrz 2017, o 10:23

Ok tak myślałem że to nie oryginały, a co myślisz o tych wytrasowanych otworach (na wskaźniki) w owiewce ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez szopen » 10 wrz 2017, o 10:24

że to ulep, ale nie twierdze że nie da się tego ogarnąć łądnie.. ogólnie na wyżej załączonym obrazku do roboty podchodził kowal.. coś tam jeszcze jest nie tak z tym wypełnieniem, wątpie żeby honda pozwoliła sobie zostawić na widoku tak bezczelnie sterczące śruby...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Gl650 wskaźnik temperatury

Post przez eccehomo » 11 wrz 2017, o 09:50

Grzegorz72 napisał(a):Ok tak myślałem że to nie oryginały, a co myślisz o tych wytrasowanych otworach (na wskaźniki) w owiewce ?

W oryginale nie występowały.
Na moje oko, ktoś wziął dekielki z zestawu dodatkowych zegarów pochodzących z GL1100. W tych miejscach oryginalnie montuje się głośniki.


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości