Teraz jest 28 mar 2024, o 21:23

Synchr./ dawka/ obroty i inne głupoty.

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Synchr./ dawka/ obroty i inne głupoty.

Post przez iluminati » 7 wrz 2017, o 12:02

Bardzo przepraszam za zamieszanie, ale najwyraźniej sam sobie problem stworzyłem <glupek>

Zdjąłem filtry powietrza i coś mnie tknęło (może nie tyle co tknęło, co pozbierałem objawy do kupy), a zapale bez filtrów. I co? Wchodzi na obroty jak talala i trzyma je :] Za bardzo przydławiłem stożki matami i za mało wiatru dostawał.

Nawet świece mówiły jasno i wyraźnie "za dużo paliwa" pomimo skręconych śrub od mieszanki....

Nie mogę teraz sprawdzić pod obciążeniem motocykla, ale wszystko wskazuje na to, że to idiota "konstruktor" filtrów dał ciała.

Jak się przejadę to zdam relację i wtedy można będzie świętować.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Synchr./ dawka/ obroty i inne głupoty.

Post przez szopen » 7 wrz 2017, o 20:24

z mojego doświadczenia wynika że CX ma sporą dziure w obrotach dopóki nie wejdzie na temperaturę... ostatnio radasso też przesłał filmik w którym twierdził że synchronizacja bo przerywa, kazałem mu zagrzać, zagrzać = przejechać się z 10min... i wtedy chodzi... także załóż te stożki z powrotem i go nie katuj na zimnym..

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Synchr./ dawka/ obroty i inne głupoty.

Post przez jerry » 7 wrz 2017, o 21:43

A ja mam pytanko.... Ta śrubka od mieszanki to w ogóle ma jakiś wpływ na skład na wysokich obrotach ?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Synchr./ dawka/ obroty i inne głupoty.

Post przez szopen » 7 wrz 2017, o 21:46

oczywiście... w pełnym zakresie obrotów..

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości