Teraz jest 27 kwi 2024, o 17:24

kapie spod dźwigni zmiany biegów

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

kapie spod dźwigni zmiany biegów

Post przez marek » 27 gru 2015, o 17:40

Witam - zakupiłem tydzień temu cx650 c ,jest zaniedbana , zakurzona i nie jeżdżona od 5 lat.O cx myślałem od dłuższego czasu , niestety moja wiedza na temat silników jest bliska 0-mam nadzieję ,że się czegoś nowego nauczę-maszynę chcę odrestaurować w oryginale i jeździć,jeżdzić ,,,ale jak to bywa trzeba rozwiązać parę problemów- mam już kilka.Napiszcie co mnie czeka ,jak się zabrać do tematu

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: kapie spod dźwigni zmiany biegów

Post przez szopen » 27 gru 2015, o 17:43

Witamy, przepraszam jeszcze raz za skasowanie niechcący wątku... polecam zajrzecć do powitalni a później założyć temat o swoim motocyklu w odpowiednim dziale. Zdjęcia kolejnej CX650 na forum zawsze mile widziane, to już rzadki motocykl.


Co chcesz dokładnie wiedzieć. Jak widzisz forum dopiero co powstało i jeszcze nie zdążyłem stworzyć listy obowiązkowych punktów do sprawdzenia. Może swoje wątpliwości "zebrałbyś do kupy" żebyśmy wiedzieli co i jak. Skąd jesteś? Może uda się pomoc w realu?

Wyciek z dźwigni skrzyni biegów nie jest problemem, tu masz stosowne rozmiary uszczelniaczy, najprawdopodobniej będzie to do wymiany.
viewtopic.php?f=13&t=30


Generalnie w CX co trzeba zrobić, posłuchać oczywiście silnika, zajrzeć do rozrządu i pompy wody, można też do pompy oleju. Jeśli chodzi z lekkim stukocikiem to można zajrzeć do wałka i dźwigienek rozrządu, i to chyba tyle, zmierzyć kompresje i raczej cieszyć się CXem.


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 59 gości