Teraz jest 29 mar 2024, o 02:13

świece zapłonowe

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

świece zapłonowe

Post przez paniec1 » 6 paź 2017, o 06:23

mam pytanie dotyczace swiec zapłonowych,czy ktos z was dobrał swiece inne niz podaje serwisowka i jest z tej zmiany zadowolony? a jesli tak to jakie to swiece?

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: świece zapłonowe

Post przez Henryk Kwinto » 6 paź 2017, o 08:20

Używałem świec Denso. Różnicy nie zauważyłem (chociaż na różnych forach bardziej zachwalali od NGK, cenowo były tańsze o 1-2 zł).

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: świece zapłonowe

Post przez szopen » 6 paź 2017, o 08:28

jeśli już coś to patrząc się na świece w CX to tak mi się zdaje że można by spróbować z cieplejszą.. z drugiej strony izolator jest zawsze dobrze oczyszczony więc nie wiem co się zyska.... wyższa temperatura komory może polepszyć ciut spalanie ale to trzeba próbować...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: świece zapłonowe

Post przez Custom » 29 mar 2019, o 12:05

Nie znalazłem na forum nic na temat świec irydowych. Czy to temat tabu na forum? ;)
Może ten typ świec nie nadaje się do naszych maszyn i nie ma sensu ich montować? Macie jakieś doświadczenia w tym względzie?

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: świece zapłonowe

Post przez jerry » 29 mar 2019, o 16:10

Średnie przebiegi są takie, że nikt świec nie wymienia <rotfl>
Ja po zakupie motora poszedłem do sklepu za rogiem kupiłem chyba NGK potem mi motor nie chciał palić bo zalewało świece zmieniłem silnik i przy okazji świece chyba też NGK....
Motor jeździ jak dla mnie wystarczająco dobrze wiec nie czuje potrzeby kombinowania.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: świece zapłonowe

Post przez szopen » 29 mar 2019, o 17:31

Są użytkownicy irydów, na opinie trzeba będzie poczekać aż się gdzieś uaktywnią..


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości