Teraz jest 20 kwi 2024, o 05:27

Brak pełnej mocy

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:59
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez Majkel » 13 kwi 2018, o 22:04

Białystok

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez Henryk Kwinto » 13 kwi 2018, o 22:08

Do Białegostoku sprzedałem swojego cx'a - poszedł z modułem, ale coś kupiec nie jest aktywny na forum. Większość osób zakupiła ten moduł i nie słyszałem żeby ktoś był niezadowolony. Zawsze swój moduł możesz odsprzedać.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez szopen » 13 kwi 2018, o 22:08

jest jeden moduł w białymstoku, mam namiar na kolesia, co ty na to?

serwis Motozbyt Reno i dacia, narodowych sił zbrojnych... mogę was "skontaktować"..

 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:59
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez Majkel » 13 kwi 2018, o 22:30

Ta, współpracuje z tym serwisem robią u mnie obróbkę silników. Jakiś ich mechanik śmiga cx'em?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez szopen » 13 kwi 2018, o 22:31

Tego nie wiem, mogę się skontaktować, dam Ci wtedy nr jego na PW i już się dogadujcie....

 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:59
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez Majkel » 13 kwi 2018, o 22:43

Dzięki :) Dobranoc

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez szopen » 14 kwi 2018, o 08:13

DObra jeszcze poczekam bo sobota trzeba człowiekowi dać się wyspać....

 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:59
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez Majkel » 14 kwi 2018, o 08:28

Czytam i czytam o podobnych problemach ludzi i jest identycznie jak u mnie... Bankowo miałeś racje z tym modułem, co do gaźnika zajrzałem w głąb i mam przed samym wejściem paliwa do gaźnika jeszcze jeden malutki filterek taki skuterowy i on był już czysty więc zasyfienie wątpię żeby było problemem z mocą. Trzeba zainwestować w ten moduł.

Elektryk ze mnie marny znam się tylko na mechanice, podłączyć raczej podłącze sam bo jest na forum temat kórym będę się posiłkował. Natomiast jakie są zalety tego nowego modułu? Chodzi mi o to czy pełni jakieś dodatkowe role czy jest tylko prostym zamiennikiem.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez szopen » 14 kwi 2018, o 08:40

Zalety sa takie że oryginalny moduł chodzi na zasilaniu z cewek ładujących które są na alternatorze, jeśli te cewki pierdykną to żaden oryginalny moduł chodzić nie będzie choćby nawet był dobry - i są takie przypadki ze altek pada a moduł jest dobry. Z tymze, taki altek nie opłąca się robić, przewiniecie jest drogie no i nie jest to juz nigdy jakość jak oryginału że na 20 lat będzie, czyli niekończąca się historia.

Moduł ignitecha nie korzysta już z zasilania od strony alternatora ponieważ ma własny układ zasilający i ciągnie z akumulatora. Tak w praktyce iskra jest mocniejsza i motor żwawiej wyraźniej ciągnie, szczególnie jeśli wrzucasz ignitecha po tym jak jeździłeś na starym niewydojnym oryginale. Z bajerów to można sobie mapę kąta zapłonu zmieniać, jest możliwość założenia tps i zabawy, ale chyba dla CXa liczy się to że możesz pozbyć się cewek ładujących i w razie awarii alternatora przejść na alternator który kosztuje 150 zł a nie 500 wzwyż....

To zastanów się czy bierzesz, że tak powiem "w ciemno" czy jednak mam dzwonić do tego człowieka, bo ignitechowi napisałem żeby wstrzymali wysyłki, ale 2 osoby czekają nie mogę nie wiadomo jak ich przytrzymywać...

 
Posty: 24
Dołączył(a): 8 kwi 2018, o 20:59
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Brak pełnej mocy

Post przez Majkel » 14 kwi 2018, o 08:43

"Dobra, biere." Gdzie te pieniążki wpłacić bez zbędnych dyrdymałów trzeba jeździć i się cieszyć a nie siedzieć w domu.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 8 gości