Teraz jest 29 mar 2024, o 06:43

Lewa strona głośniejsza od prawej

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Lewa strona głośniejsza od prawej

Post przez MocnyPrezes » 29 sty 2019, o 20:49

Witam potrzebuję porady. Mam wrażenie że moja Honorata gorzej pracuje na prawym cylindrze. Zrzuciłem wydechy zostały same kolana i lewa strona zagłusza prawą. Co może być tego powodem?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Lewa strona głośniejsza od prawej

Post przez szopen » 29 sty 2019, o 21:31

Mamy taki wspólny temat, zajrzyj:
viewtopic.php?f=13&t=386

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Lewa strona głośniejsza od prawej

Post przez MocnyPrezes » 31 sty 2019, o 22:22

Wielkie dzięki. Przeczytałem, warto było wiele przydatnych ciekawostek, ale żadnego tropu odnośnie mojego problemu. Jako że miałem wczoraj chwilę wolnego to wrzuciłem silnik na stół i sprawdziłem to co podejrzewałem czyli rozrząd. Dalej nie ogarniam tego co zobaczyłem, wrzucam wam fotkę. Chciałbym poznać i pogratulować Januszowi druciarstwa który zastosował ten patent. <oklaski>

Obrazek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Lewa strona głośniejsza od prawej

Post przez szopen » 1 lut 2019, o 08:24

Mocny prezes przecież w temacie jest napisane o stukach pochodzących od rozrządu/łańcucha rozrządu napinacza itp, więc trop w 100% prawidłowy.... a że nie ma strikte wypunktowanego napinacza po przeróbce grzyba to chyba nie ma co się dziwić :)

Nie potrzebujesz uszczelek i oringów do silnika bo oferuje??? Przy okazji zmień uszczelniacz pompy wody, mogę zaproponować rozwiert karteru do odpowiedniego rozmiaru, jakbyś zadzwonił to Ci wytłumacze. Tel zostawiam na PW.

A z tym napinaczem to moje podejrzenie jest takie - bo widzę że tam jest szpilka zamiast oryginalnej śruby... czy to nie jest tak że ktoś automata przerabiał na manuala bez głowy?

PS. twój łańcuch rozrządu jest już zużyty..
Ps. jak cos to wysłałem CI pw na gorze forum masz..


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości