Teraz jest 25 kwi 2024, o 07:35

Nierowna praca silnika. Max 4000/min.

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Nierowna praca silnika. Max 4000/min.

Post przez Gregab » 20 wrz 2019, o 00:54

Witajcie,
Mam problem z moja cx, otóż zapal pieknie i chodzi na wolnych obrotach, zbiera sie do 3 000 i koniec, dlawi sie strzela w rury i nie wyjdzie na obroty ponad 4000. Co moze byc przyczyna bo juz nie mam pomyslu. Swiece nowe, cisnienie OK, gazniki sprawdzone niby OK. Jezeli macie jakies pomysly pomozcie ! :|

Z gory dziekuje!!!!

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Nierowna praca silnika. Max 4000/min.

Post przez szopen » 20 wrz 2019, o 07:17

POtrzebujesz nowego modułu ponieważ na 99% padły Ci cewki ładujące alternatora odpowiadające za zasilanie sekcji w module właśnie za obroty 3000 wzwyż - są to typowe usterki, albo padają cewki ładujące altka, albo sam moduł albo uzwojenie wyprzedzenia. Na forum ściągam sprawdzone zamienniki z czech, i w tym momencie można taki zamówić:

viewtopic.php?f=12&t=84

W przypadku usterek układu zapłonowego przejście na ignitech jest sumarycznie najlepsżą opcją i wychodzi najtaniej. Jak coś to możesz do mnie zadzwonić w tej sprawie to Ci wyjaśnie jak to działa, na olx znajdziesz moje ogłoszenie z tymi modułami i telefon. Modul możliwy tylko do zamówienia w parach, musze mieć 2 osoby i w tym momencie jedna osoba czeka na sparowanie także byłyby szybko.


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości