Teraz jest 28 mar 2024, o 22:29

Ignitech kupno i montaż

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 20 lut 2022, o 16:37

czekam na odzew kolegi waldi w sprawie zamówienia, jak coś to zamówienie "rusza", niezdecydowanych zapraszam, szczególnie że w tym roku podejrzewam że inflacja ograniczy ilość zamówien "przez forum". W tamtym roku do początku marca realizowałem już zamówienie 3 razy, teraz to nikt praktycznie nie pyta także no, temat CX umiera, albo już każdy co jeździ ma ignitecha

 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 lut 2022, o 23:00
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez pacek » 3 mar 2022, o 21:31

Dziś dotarła do mnie przesyłka od Pawła z ignitechem, Już zamontowany i sprawdzony :). Problem z zapłonem rozwiązany.:) Dzięki za pomoc w zakupie, w sobotę będziemy sprawdzać w cx-ie kolegi. jak pomoże to będzie kolejne zamówienie.
A wracając do mojego staruszka teraz już będę mógł spokojnie zabrać się za jego odnawianie, bo największy problem rozwiązany.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 4 mar 2022, o 20:29

powiedz mu że niech się dlużej zastanawia, już euro w kantorach nie wymieniają u nas bo dla ukraińców rezerwy robią. Zaraz ignitech będzie kosztował 1200 i się zabawa skończy, po kolei nas wykończą i pisowcy i rusek.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 9 mar 2022, o 17:52

juz moduł z powrotem droższ, 830 zl

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 24 mar 2022, o 08:20

Ignitechy zamawiam, może jeszcze ktoś chętny??

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 10 lut 2023, o 17:41

Dzisiaj miałem zamówienie na ignitecha, nie zamawiałem przez rok, dali cene na sztuke 920 zł. Klient zrezygnował ;)

 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez wojtex » 10 lut 2023, o 18:55

Tylko ciekawe czy ten klient znajdzie coś tańszego i równie dobrego technicznie. Chyba wielkich szans na to nie ma. Bardzo możliwe, że pokombinuje trochę i wróci po Ignitecha

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 10 lut 2023, o 19:16

Nie wiem, uważam że zachował się rozsądnie, ile można słuchać że drożej drożej drożej i płacić tyle ile każdy śpiewa. Może trafił się taki co "wie jak zatrzymać inflacje". Bo gdzie ona jest to jest, ale jak obserwuje ignitecha to oni zawsze mieli narzut 100 zł na rok. Komponenty elektroniczne z których powstaje ignitech - chińskie, nie drożeją w takim tempie.

Bezczelnością było - czego nie rozumiem zupełnie lub nie mam wiedzy - kiedy w pewnym roku zaczęli dawać 23% vat zamiast 20% vat jaki był w Czechach dla klientów polskich - zgodnie z obowiązującą stawką VAT w Polsce. Tylko dobrze wiemy, że ten vat został odprowadzony w Czechach a nie w Polsce, więc uważam, że to przekręt.

PS. powyższe można olać jeśli popatrzymy co ze złotówką zrobił rząd, bo kiedyś ignitecha kupowałem z przelicznikiem 4:1, teraz 5:1. gdyby złotówka się wzmacniała, mielibyśmy w dupie, że ignitech z roku na rok kosztuje 20 euro drożej.

Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 16 lis 2020, o 12:15
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez blaszko » 14 lut 2023, o 09:43

Powinni pobrać 20% jeżeli nie mają zarejestrowanej działalności do VAT w Polsce. Na paragonie masz ich VAT UE z PL czy CZ na początku? Jeżeli CZ to w kulki lecą i mają dodatkowe 3% marży. Najlepiej zamawiać od nich na kogoś, kto jest zarejestrowany do VAT UE w Polsce, wtedy będzie 0% VAT. Co do słabej złotówki to zależy z której strony spojrzysz, dla nas eksporterów to idealne warunki.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 14 lut 2023, o 10:15

Mniejsza, papier przyjmie wszystko, firmy nie mają w Polsce. Ten rozdział - grupowe zamówienia ignitecha na forum, można uznać za zakończony. Nikomu się już to nie będzie opłacać, a i ja odebrałem kilka telefonów w tamtym roku, ludziska chcieli - ale za drogo. A co zrobili?? Nie wiem, nie oddzwaniałem.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości