Teraz jest 18 kwi 2024, o 18:36

Ignitech kupno i montaż

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 23 gru 2018, o 10:13

to zastanowcie sie bo ja 6stego stycznia wyjeżdzam znowu na zmianę na 3 tygodnie i wracam w lutym, jesli chcecie moduly na styczen to juz trzeba by zamawiac to jeszcze przed wyjazdem wam to zorganizuje...

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Pteranodon » 27 gru 2018, o 10:22

Szopen możesz mi wysłać za pobraniem z datą dostarczenia 11 styczna. Podam Ci na priv adres

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 27 gru 2018, o 13:18

Nie nie moge nie założę za ciebie prawie 700zl kapisz.. Jedynie wplata na konto z góry..później zamówienie i oczekiwanie..

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Pteranodon » 29 gru 2018, o 13:45

Szpoen za pobraniem to znaczy, że jak nie zapłacę to nie odbiorę paczki

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 29 gru 2018, o 15:54

nie ma sprawy pterondondon, wpłać kase na konto ja wyślę za pobraniem tak jak sobie życzysz, czy odbierzesz to mnie ryba <figielek> <figielek> ... <rotfl>

PS. masz koleś swój świat nie ma co... albo za dużo karpia wielkanocnego pojadłeś <haha>

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Pteranodon » 29 gru 2018, o 20:32

Sory ale nie będę płacił 2 razy, jednak chyba wolę kupić z Czech bo nie wiem o co Ci chodzi. Wysyłając za pobraniem przyjeżdża kurier pokazuje paczkę jak zapłacę to zabiera hajs razem z kosztami wysyłki a wysyłający go dostaje od firmy kurierskiej. Dlaczego mam Ci wpłacać jeszcze na konto, jeszcze nie jest mi słabo... soryy...
Musiałbym chyba temu kurierowi pistolet do głowy przyłożyć żeby mi wydał paczkę bez zapłaty, pierwszy raz nie korzystam z kurierki tylko setny więc wiem
Ostatnio edytowano 29 gru 2018, o 20:53 przez Pteranodon, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 29 gru 2018, o 20:51

Mario napisał(a):Wiem, nie pali się


Mario jak znajde drugą osobę to Ci dam znać, na razie czekaj na znaka bo jak widzisz na załączonym obrazku kolega pteranodon nie rozumie i nie chce nic zrozumieć jak się zamawia ignitecha na tym forum... (zresztą ze słuchaniem od początku mu było zajebiście pod górkę... a niech mu tam)

pozdro

 
Posty: 443
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez tomaszek_le » 29 gru 2018, o 21:30

Pteranodon napisał(a):Musiałbym chyba temu kurierowi pistolet do głowy przyłożyć żeby mi wydał paczkę bez zapłaty, pierwszy raz nie korzystam z kurierki tylko setny więc wiem


Tu nie o kuriera chodzi tylko kto (?) ma Czechom zapłacić żeby Ci wysłali fant. :)

 
Posty: 207
Dołączył(a): 2 paź 2018, o 23:45
Lokalizacja: Mazowieckie
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Pteranodon » 29 gru 2018, o 21:42

Dobra Szopen musi zamówić z CZ kilka i wtedy jest taniej itd to jest dopiero na 10 czy tam której stronie topic-u
Nie można tego jakoś prościej a poza tym niby jaką ja ma gwarancję, że przyjdzie mi ten moduł bo na razie to widzę, że płacę w ciemno

 
Posty: 443
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez tomaszek_le » 29 gru 2018, o 21:48

Jaką masz gwarancję, że nie jesteśmy zboczeńcami działającymi przez internet? Kwestia zaufania no i opinii ludzi z tego forum, nie przesadzaj...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości