Teraz jest 3 maja 2024, o 11:01

Ignitech kupno i montaż

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
Avatar użytkownika
 
Posty: 284
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 09:59
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Lawender cx 650 € » 25 maja 2016, o 13:42

Czyli co? Inteligentne mapowanie silnika w trakcie jazdy za 35 PLN? Chce mieć.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 2 cze 2016, o 15:04

Jest po pierwszym także jak coś to mówcie.. jeszcze sprawdzam opone na dniach no ale.... przelewy i decyzje, jabol tyś naprawił swoje CDI, udało się? Jak skrobanko poszło <lol>

Lawender cx 650 € napisał(a): Inteligentne mapowanie silnika w trakcie jazdy za 35 PLN? Chce mieć.


ja też :)

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez jabol » 4 cze 2016, o 11:40

Jeszcze nic nie sprawdziłem, po prostu nie mam czasu :( ale na ten moduł IGNITECH bym się pisał, a ten w wolnej chwili rozbiorę. Chciałem zbudować ten od tego gościa z Finlandii ale potrzebny by był dobry elektronik bo schemat jako taki jest tylko wszystkich wartości podzespołów nie ma. Nawet pisałem do niego ale powiedział ze czasu na to nie mam i elementów. może by go lepiej zagadać to by podał wartości rezystorów itp.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 4 cze 2016, o 14:34

ten moduł od fińczyka jest beznadziejny, nadal korzysta ze wszystkich starych uzwojeń które są w silniku, i nadal potrzebuje cewki ładującej alternatora więc to jest kicha... zupełnie nie warty powielania.

Więc w końcu jak? bo w poniedziałek będę ostro atakował czechów...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez jabol » 5 cze 2016, o 18:30

To atakuj, może się uda jakąś lepszą cenę wynegocjować :) Ja się pisze na jeden taki moduł. W końcu trzeba pojeździć w tym roku :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 6 cze 2016, o 19:02

Słuchajcie nie chcą tego sprzedać taniej niż 131 euro + 5 euro adapter montażowy. Żeby zejść z ceny do 115 euro trzeba jeszcze dwie osoby....

teraz jest kwestia tego że mógłbym napisać w niemczech i te dwie osoby znaleźć, zrobili by wysyłkę i do nas i do nich i sajonara, ale najlepiej jakby od nas ktoś się podpiął....

no bo tak niby biore 3 a oni nawet po 5euro nie chcą jeszcze opóścić... to mi nie robi różnicy aż tak bo.... kiedy bym nie kupował to wydam 131 euro, oczywiśćie wysyłkę bez was będę miał droższą później ale to jest kwestia już 100 zł.... bo oni wysyłają to za 28euro chyba....

czyli - od jednej do 4 osób 131 euro + adapter do instalacji 5 euro i wysyłka...

5 osób 115 euro + 5 adapter + wysyłka...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez jabol » 6 cze 2016, o 20:05

Panowie, to szybka decyzja... Albo szukamy jeszcze 2 osoby albo zamawiamy tak jak jest. 100zł to całkiem spora różnica, więc jak jest ktoś jeszcze to niech się dołącza bo drugiej okazji nie będzie :) Jaki jest czas oczekiwania? rozumiem ze wysyłają z dnia na dzień?

P.S. A można od tego VAT odliczyć? Jak jest ktoś kto ma firmę i by był tak dobry oddać VAT to by było jeszcze taniej :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 6 cze 2016, o 20:20

oni tam wystawiają jakiś paragon, mogę Ci pokazać co dokładnie wysyłają w formie elektronicznej. czy to sobie zdołasz odliczyć to musisz już ogarnąć...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez jabol » 6 cze 2016, o 21:21

Z tym odliczaniem to napisałem jako opcja dodatkowa :) :) nie jest to niezbędne :) Kiedy byś zamawiał?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 6 cze 2016, o 21:30

wiesz co... jest edzio i ty... dla dwóch osób też zamówię i wam tego dopilnuje, jutro napiszę tym cymbałom że albo zamówię 3 jak zniżą cene, albo dwa i weźmiecie we dwóch.

Bo mi teraz aż tak nie zrobi różnicy, bo mam cene 131 euro za moduł.. wysyłka jest przepraszam 21 euro czyli

Jak z wami zamówie to... 131 x 4.60 (taki jest obecnie kurs w paypalu) to wychodzi 600 zł
Wysyłka 21 euro = 100 zł
Adapter montażowy 5 euro = 23 zł

Razem 725 zł.... jakbym zamawiał z wami to koszt wysyłki na 3 łby czyli po 33 zł, -66 = 657 zł

Tyle wyjdzie nas moduł jak zamówimy we trzech 657, pojedynczo 723 zł no ale jak teraz musiałbym cisnąć po garach ostro bo Jerry nie chce uszczelek kupić ode mnie to... wolę poczekać i na spokojnie kupić w sierpniu.. 50 zł różnicy w pojedynkę nie zrobi mi aż takiej różnicy, szczególnie, że muszę niemcowi zapłącić za kosz sprzęgłowy, kupić olej i filtr na wymianę, mam inne wydatki.. ignitech mi nie ucieknie....

po 115+5 euro to bym się już zastanawiał bo to wyszłoby 550+33zł... no to już ciut większa różnica....

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 117 gości