Teraz jest 2 maja 2024, o 20:18

Ignitech kupno i montaż

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 11 lis 2016, o 12:39

nie no jak.. skoro kostka na górnej swojej powierzchni ma wpust :) albo masz kostki pomieniane w motocyklu, albo wkładasz coś na siłę....

Zielony w instalacji to jest masa, w dużej kostce ignitecha masa to niebieski...

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Piterrrrr » 11 lis 2016, o 20:22

Tego nie da się pomieszać. Zobacz na instrukcję Szopena jak jeszcze nie widziałeś.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez lukaszcx500 » 11 lis 2016, o 21:09

No i u mnie chyba też moduł po 30-tu paru latach padł.... sprawdziłem instalację, cewki, ładowanie i wszystko mi na niego wskazuje.
Więc po analizie wątku domyślam się że dalej warto postawić na Ignitech?

Avatar użytkownika
 
Posty: 816
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Piterrrrr » 11 lis 2016, o 21:13

No dla mnie warto. Kultura pracy silnika dużo na plus. Co do jego wytrzymałości się nie wypowiem bo za mało polatałem w tym sezonie.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 11 lis 2016, o 21:17

a nie wiem, mam moduł CDI salomona, ciekawe czy on zechciałby sprzedać???

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez salomon » 11 lis 2016, o 21:43

Zawsze można sie dogadać...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez lukaszcx500 » 11 lis 2016, o 22:00

Kto wie.. :) poszedł priv.

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez paniec1 » 12 lis 2016, o 11:16

piętnaście kilometrow w temperaturze bliskiej zeru....ale warto było! :) założyłem ignitecha! jak sie teraz motór odpycha! od dołu samego nawet na zawysokim biegu daje rade, nie było zbyt dobrej drogi zeby go na kazdym biegu poodkrecac ale na czworce do 140 sie udało :)
pomijam predkosc bo moj cx dawał sie juz tak rozpedzac,a nawet wiecej,ale teraz robi to bardzo szybko,roznica jest mega zauwazalna!
zostawiam zapłony,elektryke całą i spokojnie moge sie zajac duperelami przy moto. H-box,moze kontrola pompy olejowej,w znaczeniu łancuch bo pompa chodzi dobrze skoro kontrolka gasnie bardzo szybko,a jak sie uda to jeszcze kulki na stozki w przodzie moze sie wymieni:) tak czy inaczej motor w garażu zimowym juz! jesli wasze moto kaszle,strzela w rure przy skrecaniu manetki,słabo sie odpycha chodzi troche nierowno,to zacznijcie od inwestycji w ignitecha,naprawde warto! Mam tylko obawe czy cała trzydziestoparoletnia reszta sie nie rozpadnie jak bede chciał ignitecha wykorzystywac na maxa,ale o to juz na wiosne bede sie martwił:)

Avatar użytkownika
 
Posty: 9478
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez szopen » 12 lis 2016, o 11:33

a no właśnie, niby działa stara elektronika, motor jedzie, ale jak kondensatorki nowe i moduł nowy to jest lepiej.. i ja właśnie już swoje ostateczne podejrzenia co do wigoru silnika upatruje w starych elementach elektronicznych modułów zapłonowych.... trochę jeszcze poczekam zanim sprawdzę, ale mam nadzieje że też będę w końcu zadowolony....

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Ignitech kupno i montaż

Post przez Henryk Kwinto » 12 lis 2016, o 15:02

Oj zachęcacie tym Ignitechem - poczekam do wiosny, w marcu przypływ kasy - to może zainwestuję również <mysli>

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 119 gości