Teraz jest 29 mar 2024, o 14:19

Olej w układzie zapłonowym

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez jerry » 13 maja 2020, o 20:32

Jak moduły to na próbę od poloneza zastosować ...aa
Ech mój projekt z modułami od BMW upadł... choć realnie wydaje się bardzo możliwy.

 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 sty 2020, o 19:13
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez Wlosek_pl » 14 maja 2020, o 17:15

Możecie polecić kogoś w okolicach Iławy lub Trójmiasta?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez szopen » 14 maja 2020, o 17:23

na początek odepnij iskrownik, choć nie musisz.. sprawdź, póxniej odepnij jeden moduł drugi i zobacz czy iskra się utrzymuje, po co z tym od razu gdzie kolwiek jechać, zacznij od "sprawdził pan czy odbiornik jest podłączony do gniazdka?" jak odepniesz którys z modułów i iskra przestanie szaleć to możesz smiało wymieniać.

 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 sty 2020, o 19:13
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez Wlosek_pl » 14 maja 2020, o 22:17

Bo nie mam juz checi i czasu i dlatego chce isc z tym kto sie zna, zapewne jest powalone w elektryce, zamiast cieszyc sie z jazdy to 3 sezon stoi, dlatego szukam kogos kto to ogarnie. Po drugie mam moto 150 km od siebie i nie mam mozliwosci chodzic co weekend i sprawdzac co moze byc nie tak... dlatego pytam czy zna ktos kogos w okolicy.

 
Posty: 45
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 17:47
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez mruty » 15 maja 2020, o 03:43

Ja jestem z Miłomłyna i na dodatek jestem elektronikiem, roboty mam pełno, ale jak chcesz można pogadać. Sam mam cx 650, jest tu inny zapłon, z 500 nie miałem do czynienia, ale nie powinno być problemów.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez szopen » 15 maja 2020, o 06:22

on ma taki sam zapłon jak ty bo ma nowszego 500, nawet jak mu moduł padł to pewnie coś mu będziesz w stanie na szybko zmodzić z transystora bo tam te moduly sa proste.

 
Posty: 30
Dołączył(a): 10 sty 2020, o 19:13
Lokalizacja: Gdynia
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez Wlosek_pl » 15 maja 2020, o 07:53

Dziękuję za pomoc , chętnie skorzystam.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Olej w układzie zapłonowym

Post przez szopen » 15 maja 2020, o 07:55

Wlosek_pl napisał(a):Bo nie mam juz checi i czasu i dlatego chce isc z tym kto sie zna, zapewne jest powalone w elektryce, zamiast cieszyc sie z jazdy to 3 sezon stoi, dlatego szukam kogos kto to ogarnie. Po drugie mam moto 150 km od siebie i nie mam mozliwosci chodzic co weekend i sprawdzac co moze byc nie tak... dlatego pytam czy zna ktos kogos w okolicy.


podziwiam wytrwałość, ja miałem motocykl w garażu drugim około 300 metrów od innego i za choinki nie chciało mi się tam chodzić z kaskami, przebierać wyciągać go, jak coś było do zrobienia to tez przeprowadzka do innego garażu z nim rozbiórki czekanie na graty koszmar wiec go w pineche sprzedałem bo cała sytuacja mnie wkurw.... ale 150km dalej od siebie??? wytrwały jesteś... ogolnie to ja mam życie w rozsypce to inna rzecz brak własnego kąta i wszystko się odciąga...

Poprzednia strona

Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości