Teraz jest 29 mar 2024, o 00:07

Motocykl nie odpala.

Tu postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemów mechanicznych z Twoją Hondą CX
 
Posty: 7
Dołączył(a): 16 maja 2020, o 00:09
Galeria: Przesłane zdjęcia

Motocykl nie odpala.

Post przez ShoX » 11 paź 2020, o 19:54

Witam, mam kolejny problem z Cx... Po zakońcoznej jeździe zaparkowałem motocykl w garażu, wyjalem akumulator do podładowania w domu. Dnia następnego podpiąłem akumulator i motocykl nie zapalił... Brak iskry na obu cylindrach... Po mału zaczynam mieć dość tego motocykla ... :P

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Motocykl nie odpala.

Post przez szopen » 11 paź 2020, o 20:42

no ale to tematu nie trzeba zakładać kolejnego o tym samym bo to było wałkowane po tysiąckroć, przecież w kontakcie jesteśmy, walnął moduł albo cewki ladujące i czego się spodziewałeś, to się musiało tak skończyć. Rozejrzyj się po forum bo przecież masz tu napisane co i jak zrobić zanim zacznie się jazda, żeby nie było zdziwka jak ci tłok zderzy z zaworami kiedy ślizg pęknie i co będziesz wtedy też mówił że masz dość. To jest stary grat, i takie rzeczy mają prawo się dziać. Póki nie ma modułu to masz czas zajrzeć tu i tam, no chyba że przejrzałeś sobie wszystko tak jak jest napisane na forum to wtedy możesz spać spokojnie, a z zapłonem to jest jak jest, nie ty pierwszy i nie ostatni. Potrzebujemy drugiej osoby do zamówienia, ktoś przyjdzie zrealizuje się i iskra wróci Zamykam.


Powrót do Warsztat

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości