Teraz jest 27 kwi 2024, o 20:00

Szprychowane koła - renowacja i budowa

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
 
Posty: 128
Dołączył(a): 30 wrz 2021, o 01:00
Lokalizacja: Pruszków / Sarzyna
Galeria: Przesłane zdjęcia

Szprychowane koła - renowacja i budowa

Post przez wojtex » 4 paź 2022, o 00:20

Fachowiec od kół szprychowanych.
Ostatnio zrobiłem koła do Simsona Awo S. W pełni mogę polecić Pana Pawła Króla z Bielska-Białej.
Całe zlecenie obejmowało prostowanie rantów felg, polerkę bębnów, zaplatanie, centrowanie, osadzenie łożysk i montaż opon. Uważam, że facet na prawdę zna się na swojej robocie. Robi koła szprychowe do praktycznie wszystkich motocykli, od chopperów przez crossy po wueseki.
Co ciekawe, powiedział też, że ostatnio robił wiele kół szprychowych do CX. Na oryginalną piastę zakłada specjalne kołnierze z otworami na szprychy. Jeżeli ktoś zamierza robić szprychowane koła to polecam.
Tel. 602833570

Avatar użytkownika
 
Posty: 9477
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Szprychowane koła - renowacja i budowa

Post przez szopen » 4 paź 2022, o 08:06

to ja polece do kół rowerowyc, daveo.pl na fb. Dobre upusty i fachowa robota, koła naciągnięte, super amortyzacja różnica do fabrycznych nieporównywalna.

Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 16 lis 2020, o 12:15
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Szprychowane koła - renowacja i budowa

Post przez blaszko » 23 paź 2022, o 23:20

A da radę zrobić coś z ósemkującym kole w CXie? Ten fachowiec tylko szprychuje czy jest w stanie też coś poradzić z oryginalnym kołem od CX?


Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości