Teraz jest 28 mar 2024, o 19:28

NIE POLECAM!!!

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez szopen » 7 sie 2016, o 05:17

a masz gdzieś zaległe pdfy z wysyłki zagranicznej? Nie ma tam oświadczenia że jesteś prowadzącym działalność gospodarczą?

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez szopen » 8 sie 2016, o 17:56

Przesyłki zagraniczne mogą wysłać również osoby prywatne. Protokół dla przesyłek zagranicznych generowany jest automatycznie i niestety przewoźnik nie udostępnił innego.


Typowa odpowiedź człowieka automatu w reakcji na przedstawienie problemu poświadczania nieprawdy w listach przewozowych... czyli boczkiem boczkiem. Wysłać mogę owszem, nikt mi nie broni.... zresztą na skalę naszego kraju to ewenement, bo np nie mogę wycofać OC i wziąć ryzyka na siebie w wypadku stłuczki, muszę płacić OC bo Państwo i ubezpieczyciele o mnie przecież dbają, żeby mi się krzywda przypadkiem nie stała.. a tu proszę, mamy taki SENDIT, i oni mi pozwalają wjebać się w kłopoty... niesamowite ;-o

Poprzednia strona

Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości