Teraz jest 28 mar 2024, o 18:10

NIE POLECAM!!!

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

NIE POLECAM!!!

Post przez szopen » 7 lip 2016, o 09:59

Nie polecam sprzedawcy allegro QuanaKors1

Zakupuje od niego sprężyny do kosza sprzęgłowego do CX500. Leżą sobie w pudełku prawie miesiąc, czekam aż otworzę silnik.

Otwieram silnik, przy robocie okazuje się że sprężyny nie do tego modelu, a do CX500 Turbo. Piszę do gościa, że nie mam czasu na odsyłki, kiedy to on powinien wiedzieć co sprzedaje, szczególnie, że motocykl jest rozłożony i ja chce mieć pod ręką części - dlatego właśnie kupiłem to miesiąc wcześniej. Gdyby trafiło na normalnego sprzedawce to od razu by zaproponował wysyłkę poprawnych części, które miałbym na drugi dzień, a na te pomylone sprężyny poczekałby na moje odesłanie - w końcu przez niego mam kłopot kiedy motocykl stoi rozłożony - ale gdzie tam..., moja wina, bo mu zapłaciłem za sprężyny i żądam zgodnego towaru.

Gość mi mówi, że ja jestem kłótliwy, że widać po moich negatywach, żebym więcej u niego nie kupował, przy okazji mówi żebym odesłał sprężyny że zwróci kase. Ja mówie nie chce kasy, chce sprężyny.. ale dobra... myślę niech zwraca pieniądze bo 50 zł piechotą nie chodzi.

Kurierem żeby mieć potwierdzenie wysyłki, wysyłam na końcu czerwca - sprężyny do niego dochodzą - zero odzewu. Pisze do niego co dalej, on mi mówi że do poniedziałku (1wszego lipca) ma urlop.. dobra...czekam.... Dzisiaj czekam dalej, sprawa nie załatwiona, silnik jak wiecie otwierałem drugi raz, chciałem te sprężyny mieć... gość się nie odzywa.

Nie dość, że straciłem 50 zeta na zakup, to jeszcze 13 zeta na przesyłkę powrotna, gość ma moją kasę i mój towar, i jeszcze ma mi czelność mówić "nie kupuj Pan ode mnie bo masz Pan negatywy". Przez cały tydzień nie napisał ani słowa, ale jak dostaje negatywa to nagle okazuje się że i maila potrafi hamskiego napisać, i telefon wykonać - i ma czas, urlop mu nagle nie przeszkadza... więc wywaliłem negatywa i pal sześć te 60 zł.

Nie POLECAM!!!

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez szopen » 7 lip 2016, o 10:32

Odpowiedź sprzedawcy którą otrzymałem przed chwilą

W dniu 7 lipca 2016 10:22 użytkownik Robert Slabiak <quanakors@gmail.com> napisał:

odwiedze cie frajerze przy okazji , to sobie wyjanimy matole


Nie kupujcie u niego.... nie dość że nie odsyła waszych pieniędzy to się wygraża, sprawę zgłaszam do allegro.

Jeszcze dzwoni i puszcza mi kurwy przez telefon...

KOlejny cytat dnia ze skrzynki mailowej:

USUŃ NEGATYWA A SPREZYNKI I CI PRZYWIZE DO HRUBIESZOWA OSOBISCIE


Obudził się po dwóch tygodniach reklamacji... żal..

Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez jaca cx » 10 lip 2016, o 08:07

żałosne <ściana> ale propozycje ma dobrą można by mu wpierdol spuścić jak by przyjechał <cwaniak>
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

Avatar użytkownika
 
Posty: 352
Dołączył(a): 30 lis 2015, o 20:13
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez eneloop98 » 10 lip 2016, o 21:20

Już my byśmy go przywitali <cwaniak>

Avatar użytkownika
 
Posty: 815
Dołączył(a): 13 gru 2015, o 14:09
Lokalizacja: Prawie Krosno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez Piterrrrr » 11 lip 2016, o 08:24

<rotfl>

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez szopen » 23 lip 2016, o 09:46

Naprawdę nie kupujcie u tego palanta, przesyłam wam ostatnią korespondencje:

----- Original Message -----
From: Robert Slabiak
To: Pawel W.
Sent: Wednesday, July 13, 2016 1:31 AM
Subject: Re: Pytanie o przedmiot SPRĘŻYNY SPRZĘGŁOWE HONDA CX 500 650 CBX GL 1000 (numer oferty: 5234828514)

witam
emocje opadły wiec chce zapytac co robim z tym negatywem , mam wystawic kolejnego 15- tego do kolekcji, czy wykażemy sie zdrowym rozsadkiem .
pozdrawiam



W dniu 13 lipca 2016 08:33 użytkownik Paweł Wojciechowski <bc30se@o2.pl> napisał:

przecież ja od początku wykazuje się zdrowym rozsądkiem, jaka różnica czy sprężyny otworzyłem miesiąc czy pół roku później. Gdyby były uszkodzone w transporcie czy coś.. ok moja wina trzeba było sobie sprawdzić, ale przecież po zakupie nie będę wchodził w internet z numerem katalogowym i sprawdzał czy sprężyny po numerze nadają się do mojego motocykla... bez jaj... ty tak robisz jak coś kupujesz?? To ty masz sklep więc wiesz co sprzedajesz... nie wiesz to masz wtopę, trudno się mówi... można i negatywa wychaczyć....

Druga sprawa to to, że przez te sprężyny otwierałem silnik drugi raz i kolega mi przyniósł inne, i dalej jest źle więc rozbiórka sprzęgła po raz trzeci mnie czeka i ty mi mówisz o rozsądku kiedy po dwóch niemal tygodniach od odsyłki piszesz mi, że jeszcze musisz paczkę otworzyć i sprawdzić czy ich nie uszkodziłem? To są żarty?? 2 tygodnie paczkę otwierasz???

Wyślij mi kolejny komplet sprężyn do CX500... na inne pertraktacje nie idę, nie wysłałeś mi przedmiotu zgodnego z opisem aukcji - to nie są sprężyny do CX500, są to sprężyny do CX500T - to jest inny motocykl. Wysyłka poprawnego towaru trwa już miesiąc, należy Ci się negatyw, więc albo dostanę ostatecznie sprężyny takie jakie mi są potrzebne, albo niech będzie ten negatyw, nie interesują mnie negatywy za sytuacje taka jak ta, ja wiem że zapłaciłem błyskawicznie i dogadywanie się jeszcze i proszenie o towar który kupiłem to nie powinno być w moim geście...



From: Robert Slabiak
To: Pawel W.
14 lipca 2016 02:44

witam
ja mam te sprezynki
http://allegro.pl/sprezyny-sprzeglowe-h ... 78644.html

myśle ze zalatwimy sprawe pozytywnie


___________________________________________________

Witaj humber1!

Otrzymałeś nowy komentarzWkrótce na Twojej karcie użytkownika pojawi się komentarz dotyczący transakcji, w której brałeś udział.

Komentarz dotyczy transakcji: SPRĘŻYNY SPRZĘGŁOWE HONDA CX 500 650 CBX GL 1000
Komentarz wystawił: QuanaKors1

Rodzaj komentarza: Negatywny

Treść komentarza:
"Dokładam , jeszcze jeden czerwony, medalik , i doskonale wiem że nie ostatni. Warto się chwile zastanowić, co to za ser nie wiadomo co i po co. TŁUMACZY SIĘ WINNY NIE JA, WSZELKIE PRÓBY ZAŁATWIENIA PO DOBROCI ZAWIODŁY ZA WIELKA GEBA U GOŚCIA -"


Omijać tego Pana jak najszerszym łukiem....

Najgorsze jest to, że mam z 10 komentarzy negatywnych bo nigdy nie stronię tak jak przeciętni ludzie od wystawiania ich. W normalnym serwisie aukcyjnym takim jak EBAY po zaksięgowaniu wpłaty na rzecz sprzedającego, sprzedający ma zablokowaną możliwość wystawienia negatywa.. no bo co można jeszcze jako kupujący zrobić? A tutaj... zbierasz odwetówki od bałwanów... no ale niech będzie... nie będę się przejmował takimi negatywami bo nie ma sensu..

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez szopen » 6 sie 2016, o 18:26

UWAŻAJCIE NA SERWIS SENDIT.PL

Do tej pory wysyłałem u nich przesyłki krajowe i odbywało się bez większych problemów, ale dzisiaj miałem potrzebę zamówić kuriera za granicę.

Wypełniłem forumlarze, zapłaciłem, wygenerował się list spedycyjny gotowy do podpisu i.... nagle czytam na wydrukowanym liście:

Oświadczam, że jestem podmiotem prowadzącym działalność gospodarczą oraz zapoznałem się z Warunkami .............

Najprawdopodobniej jest to jakiś zafajdany kruczek, dzięki któremu 2 miesiące później Send.it sprawdzając wyżej podpisaną deklaracje będzie miał podstawy do rekalkulacji ceny za przesyłkę, i będzie twierdził, że jako że nie jesteśmy prowadzącym działalność - to akurat można sprawdzić szybko bo wykaz CEIDG jest ogólnodostępny - narzuci nam wyższą cenę.

Akurat nie znalazłem sytuacji potwierdzającej tego o czym piszę, ale podczas poszukiwań trafiłem na inne wątki, gdzie firma ta definitywnie robi wałki. Np po 4 miesiącach po nadaniu przychodzi faktura/dopłata za niezgodność rozmiaru paczki z deklaracją. Np taka sytuacja daje do myślenia:
http://www.wykop.pl/link/1627384/podste ... pd-polska/


Także, ja wycofam się z korzystania z SENDIT, znajdę innego kuriera, jako że send it jest powiązany z allegro to idą tu największe wały, należy raczej omijać ich z daleka.

______________

Mógłbym im teraz zagrać na nosie, ponieważ podpisuje dokument który mogę wyedytować, kurier podpisze i zabierze, a w sytuacji kiedy czegoś by chcieli to mieliby niezłego zonka...

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez optymistiq » 6 sie 2016, o 21:27

I tak właśnie powinieneś zrobić. Skoro przesyłają do edycji. Jeszcze dopisz że w przypadku jakiej kolwiek dopłaty, wszelkie koszty pokrywa sendit a tobie w ramach rekompensaty za niewłaściwe skalowanie ceny wypłacaja 10000 zł tytułem zawracania dupy <lol> Ciekawe co by zrobili ;))))

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez szopen » 6 sie 2016, o 21:36

kurcze żeby to send it podpisywał ten list, a podpisuje go kurier, i teraz ciekawe, jak podpisuje kurier to czy to spada na niego, czy na dpd? Bo kurierzy chyba nie są zatrudniani przez dpd tylko świadczą usługe jako zewnętrzna firma...

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: NIE POLECAM!!!

Post przez Edzio » 7 sie 2016, o 00:01

Ja korzystam z sersisu www.kurjerzy.pl jak narazie bez problemow wspolpraca sie uklada.

Następna strona

Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości