Teraz jest 28 mar 2024, o 20:39

Nie róbcie interesów z Tysonmi

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Nie róbcie interesów z Tysonmi

Post przez szopen » 19 wrz 2017, o 07:40

Zadzwonił do mnie z miesiąc temu żeby kupić ignitecha ale nie było nikogo do pary więc trzeba by było wziąć całą wysyłkę na siebie - zgodził się. Napisałem do ignitecha, przygotowali zamówienie przychodzi do wpłaty - pisze do niego i nic...... zero odzewu ze dwa dni, zamówienie odwołałem napisałem smsa że tak się nie robi, no to coś tam sorry ale nie mogłem.. nic się nie stało teraz poczekamy na kogoś do pary będziesz brał? tak jak tylko kogoś będziesz miał to do mnie dzwoń...

No więc wczoraj zadzwonił do mnie człowiek, że bierze, od razu zadzwoniłem do Tysonmi mówie że mam kogoś do pary. SPoko ale wiesz ja sprzedaje motocykl i chyba nie będę brał, ale tak dokładnie to Ci powiem za godzine bo ten klient co bierze właśnie jedzie - wie też o usterce modułu i jak weźmie motocykl to ignitecha też weźmie to co? za godzine dam Ci znać.. jak on nie kupi motocykla to ja wezmę, a jak weźmie motocykl to wtedy zadzwonie i was skontaktuje... dobra...

czekam cały dzień nic, tamten człowiek wisi na sms chce nr konta no i dzisiaj będę przepraszał że na razie jeszcze nie ma nikogo do pary...

Dlatego nie polecam interesów z kolegą Tysonmi, nie chodzi o to czy wziął czy nie wziął... jest niepoważnym gówniarzem, telefony mamy dzisiaj darmowe smsy też.... zablokowałem jego numer nie chce mieć z nim nic do czynienia...

 
Posty: 271
Dołączył(a): 5 mar 2016, o 18:55
Lokalizacja: Szamotuły Wlkp
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Nie róbcie interesów z Tysonmi

Post przez masa03 » 25 wrz 2017, o 20:48

no to raczej do działu podziekowania sie nie nadaje... ale co zrobisz... szkoda tylko ze zamieszanie wprowadza


Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość