Teraz jest 29 mar 2024, o 01:39

miejsca z częściami do cx i nie tylko

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
Avatar użytkownika
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 20:45
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez Mixszcz-ek » 19 cze 2018, o 18:12

Ja nie polecam sprzedawcy na Allegro Moto-Diablo ze Śremu (posiadają też sklep stacjonarny) - kupiłem u nich komplet uszczelek i zaworków iglicowych do gaźników - uszczelki po jednym założeniu i kontakcie z benzyną zrobiły sie 1,5 wieksze i musiałem założyć stare. Tragedia, strach pomyśleć co jeszcze sprzedają w takiej jakości. Nie polecam.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez szopen » 19 cze 2018, o 19:54

kupiłeś harty, kluczowa rzecz.... chińskie uszczelki muszą siedzieć po założeniu na gaźniku co najmniej sezon zanim się ustalą, w innym wypadku jeśli chcesz zrzucać komory pływakowe to przed założeniem przyklej je do komór na klej do gumy.. tak jak jest też fabrycznie.

Czasami na chińskie gumy pomaga słońce, wystawiasz i się kurczą z powrotem..

Avatar użytkownika
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 20:45
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez Mixszcz-ek » 20 cze 2018, o 15:04

Zobaczę z tym słońcem tj. mam lampę podczerwoną wiec może pomoże. A z tym klejeniem warto spróbować :).

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez szopen » 20 cze 2018, o 18:10

tak jest ze wszystkim, z uszczelkami azjatyzkimi też po 100 zł za komplet.. niestety dobre musi coś kosztować..

Avatar użytkownika
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 20:45
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez Mixszcz-ek » 13 sty 2019, o 19:04

Po dłuższym czasie pojawiam sie i podam linki do stron z cześciami : pierwsza http://www.enduro7.pl - na tej stronie wchodzimy na czesci oem,wybieramy marke a pozniej model i rocznik - teraz strona wyswietli schematy z czesciami i nr.czesci - jak nie ma opisu ( np.wymiaru o-ringa) kopiuje i szukam czesci na stronie http://www.partzilla.com.Może sie komuś przyda <spoko>

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez jerry » 13 sty 2019, o 22:17

hmmm twierdzą, że mają wałek do 650 za ok. 1850 zeta :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 20:45
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez Mixszcz-ek » 14 sty 2019, o 11:27

Nie wiem jak z dostepnoscia czesci jednak ceny niektorych jak dla mnie sa zaporowe.Zawsze mozna zadzwonic i zapytac <okok>

Avatar użytkownika
 
Posty: 69
Dołączył(a): 2 cze 2018, o 20:45
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: miejsca z częściami do cx i nie tylko

Post przez Mixszcz-ek » 31 sty 2019, o 21:16

Mogę potwierdzić że sklep Enduro7 dostarcza cześci OEM te co ma na liście dostępności. Długo idą ale oryginały (do 3 tyg) ,ale jest to mała cena za cześci gdzie nie są dostępne gdzie indziej.Jeszcze dodam że, obsługa zamówienia jest wzorowa.

Poprzednia strona

Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości