Teraz jest 28 mar 2024, o 13:32

mechanik 3miasto poszukuję

Znasz warsztat, który odwiedzasz i jest godny polecenia? Może komuś należą się słowa podziękowania lub masz do pokazania ciekawy link? A może zostałeś oszukany i chcesz nas przestrzec? Napisz o tym w tym dziale
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 mar 2019, o 10:16
Galeria: Przesłane zdjęcia

mechanik 3miasto poszukuję

Post przez darek_cx500 » 5 mar 2019, o 10:33

Cześć, potrzebuję sprawdzonego mechanika do mojego cx500 , 81rok, kupiłem ją w zeszłym sezonie, wymieniłem oleje i filtry, sprawowała się bezproblemowo. Przez okres zimy starałem się ją przepalać raz w tygodniu i jakiegoś czasu przestała palić na 1 cylinder akurat prawy, i to efekt powtarzalny , świece zamieniłem, iskrę sprawdziłem na wykręconej świecy i jest. Nie mam podejrzeń co to może być a nie chcę samemu grzebać , ja wymieniam sam tylko olej w silniku, kardanie, filtry i klocki. Dodatkowo chciałbym żeby ktoś przejrzał po prostu silnik czy zrobił synchronizację , gdyż jestem jej 4 właścicielem od nowości (obecnie mam udokumentowany przebieg 55k) a moto sporo stało a poprzedni właściciel kompletnie nic nie robił.
Dlatego poproszę o jakieś fajny sprawdzony warsztat w 3mieście, cx mieści mi się do auta więc okolice tez mogą być.
pozdrawiam
darek

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: mechanik 3miasto poszukuję

Post przez szopen » 5 mar 2019, o 11:06

Zglaszam sie jako mechanik bardziej lub mniej sprawdzony na pw poszedl tel.


Powrót do Polecane serwisy, podziękowania oraz linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości