Teraz jest 28 mar 2024, o 13:55

Dlaczego jeździsz CXem

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez gesior » 19 maja 2018, o 08:55

Bo mi go Szopen naprawił

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez szopen » 19 maja 2018, o 09:31

większość na tym forum jeszcze jeździ CXami ponieważ nimi tak naprawdę nie jeździ, jak zauważył Sebastian, idee to można mieć w głowie, jak przyjdzie do zderzenia z rzeczywistością to się okazałoby że twardzi nie są już tacy twardzi a i CX nie jest aż takim motocyklem żeby jeździć i jeździć, są wygodniejsze, szybsze, bezpieczniejsze, lepsze - do jazdy...

więc z pewnością odpowiedź powtórzę, jeżdżę CXem bo nie jeżdże...

Avatar użytkownika
 
Posty: 399
Dołączył(a): 11 sie 2017, o 10:49
Lokalizacja: Płozy/Szczytno
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez brayan » 19 maja 2018, o 11:12

szopen napisał(a):więc z pewnością odpowiedź powtórzę, jeżdżę CXem bo nie jeżdże...

Mam to samo ale moje dzieci uwielbiają na kanapie się wozić :D

 
Posty: 443
Dołączył(a): 1 gru 2017, o 22:28
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez tomaszek_le » 19 maja 2018, o 20:13

ja nie jeżdżę bo mam.
mam zrobioną
mam świadomość słabych stron
tylko na lody z żoną raz w miesiącu, tak jak radził mi dawno temu człowiek , u którego ją pierwszy raz zobaczyłem i postanowiłem mieć taką samą (cx oczywiście)

 
Posty: 382
Dołączył(a): 18 mar 2017, o 09:42
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez sirturek » 20 maja 2018, o 22:34

Bo lubię ;) Na codzień i w trasy mam lepsze i nowsze, ale i tak zrobię ze 3 tys w sezonie cx'em po okolicach.

Avatar użytkownika
 
Posty: 162
Dołączył(a): 14 lis 2017, o 09:48
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez Cyprys4 » 21 maja 2018, o 08:14

Jeżdżę CXem, bo żona wie, że i tak się daleko nim nie zapuszczę <lol>

 
Posty: 94
Dołączył(a): 1 lut 2018, o 01:01
Lokalizacja: Gdańsk
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez erykska » 19 sty 2019, o 03:58

Jeżdżę moim CXem bo uwielbiam jego powolność, styl, wygląd i fakt że pierwszy jego image jaki w życiu widziałem to pocięty DeLux w stanie słabym ale z pewnym charakterem, którego do dziś dla mnie nie ma żaden motocykl.

Avatar użytkownika
 
Posty: 12
Dołączył(a): 13 paź 2018, o 21:54
Lokalizacja: Józefów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez Pawlo » 3 lut 2019, o 22:00

Od zakupu wykonałem tylko jedną przejażdżkę ~150 km . Teraz wchodząc do garażu głaszczę CX -a po baku i kanapie ;-)
Na chwilę obecną wyjeżdżam DRą i nie zastanawiam się czy wrócę na kołach. Wsiadam i jadę ....
W skrócie mówiąc , CX do ozdoby salony zostanie przeznaczony ;-) chyba ....

 
Posty: 2380
Dołączył(a): 7 kwi 2016, o 16:28
Lokalizacja: Pod Krakowem
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez jerry » 3 lut 2019, o 22:40

Oj tam oj tam przy odrobinie dobrej woli z obu stron CX może spokojnie nawet dalekie trasy zaliczyć.
Mój 2 lata temu zaliczył Kraków - Zgorzelec - Kraków po drodze odwiedzając jakieś atrakcje na Dolnym Śląsku typu Jawor, jakieś zameczki itp. Nawet po niemieckiej autostradzie się przejechał.
W zeszłym roku w 7 dni zaliczył trasy transfogarską i transalpine w tym 3 dni w deszczu, z czego jeden w totalnej ulewie z wodą na drodze do pół łydki. Po drodze co prawda zgubił 2 śrubki a jedną prawie, ale cóż - koleżeństwo miało motory o mocy powyżej 120KM nominalnie kręcące się do 13 tyś z sześcioma biegami co skutkowało, że wskazówka obrotomierza dość często zbliżać się musiała do czerwonego ... A i rumuńskie drogi nie wszędzie były idealne i w drodze powrotnej w jednym motorze z przednich lag zaczął spierniczać olej ....

W tym roku niestety pewnie finanse nie pozwolą na dłuższą wycieczkę <beczy> więc nie wiem czy nabiję 500km. .... Na razie stoi bez zawiasu z tyłu bo nie ma kiedy poskładać po regeneracji. To pierwsza zima bez wyjmowania / wymieniania silnika.

Mam ochotę kupić następny:
https://www.olx.pl/oferta/honda-cx-650- ... y9K4v.html

tylko kasy i miejsca brak ... A żona by mnie zabiła ....

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Dlaczego jeździsz CXem

Post przez szopen » 3 lut 2019, o 23:06

sorry jerry ale ten silnik pochodzi od tego samego szuwaksa co sprzedaje 650e za 16tys... wyczyścić każdy potrafi. On pisze przy okazji że koszty do ustalenia INDYWIDUALNIE, czyli nie łudź się że za te 999 kupiłbyś ten silnik, to 999 lepiej wrzucić w swój to coś poczujesz że zrobiłeś, jeszcze drugie tyle i masz dobry silnik...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości