Teraz jest 29 mar 2024, o 00:07

Strój motocyklowy, co polecacie...

Wszystko pobieżnie o Honda CX500, motoryzacji, sprawach bieżących, narzędzia warsztatowe, zmiany w przepisach drogowych/ubezpieczenia itp.
Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez szopen » 14 gru 2016, o 22:43

1400 zł za kask orzecha???? <zdziwiony> <zdziwiony> ... no czekaj.. to ja cię już podlicze...

Avatar użytkownika
 
Posty: 841
Dołączył(a): 26 lut 2016, o 11:53
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez Henryk Kwinto » 14 gru 2016, o 23:19

Bez przesady, zależy o jakim modelu mówicie. Shoei S-20 kosztuje 5-6 stów nowy (jak się dobrze trafi), ja kupiłem powystawowy za 400, ale myślę że w tym przypadku płaci się za firmę. Czy jest wart swojej ceny <mysli> nie wiem, w każdym bądź razie następną razą pomyślałbym o szczękowym

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez optymistiq » 15 gru 2016, o 06:41

<lol> no przecież mówię że nie kupiłem tylko dalej szukam ;p
Ze szczękowych to chyba najbardziej stylowy jest Bell ale cena ponad 2000zl to jakaś paranoja. <figielek>

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez optymistiq » 1 sty 2017, o 22:38

Chyba z jakichś nie zrozumiałych mi przyczyn... Pewnie za dużo tematów przed Nowym Rokiem zapomniałem powiedzieć że widziałem na żywo i przymierzyłem kaski Biltwell bonanza i gringo. Gringo to rewelacja:
1. chroni szczękę
2. jest bardzo wygodny
Bonanza nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. No ale cena 690zl jest dla mnie obecnie nie do ogarnięcia więc poczeka. Raczej do lata.
Ogólne wrażenia na TAK więc polecam choć ciężko mi wypowiedzieć się w temacie użytkowania. Człowiek co sprzedaje sam jeździ w bonanzie i bardzo sobie zachwala.

Avatar użytkownika
 
Posty: 9467
Dołączył(a): 26 lis 2015, o 19:50
Lokalizacja: Hrubieszów
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez szopen » 1 sty 2017, o 22:43

Jeśli ktoś zna tego Pana:

Obrazek

ale to kask z rodowodem wyścigowym F1, moim zdaniem w ogóle nie pasuje do koncepcji CX500... przeciez to nie jest ścigant... zresztą róbcie co uważącie :)

Dla mnie ładnym kaskiem na Customa jest Nolan N40 classic, pomalować w kolorze motocykla i będzie ładnie...
Obrazek

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez mlodypisar » 2 sty 2017, o 13:02

Ja śmigam w czymś takim i naprawde polecam, co prawda zrobiłem w nim 300km ale juz wiem ze jest mega wygodny i ręczne wykonanie przez Japończyków robi wrażenie....
https://northwestmotorcyclesdirect.com/ ... cer-Helmet

 
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez paniec1 » 3 sty 2017, o 07:19

ładniusi ten kakakask :)
taki sobie kiedys kupie jak juz bede bogaty :)

Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez jaca cx » 4 sty 2017, o 18:29

mlodypisar napisał(a):Ja śmigam w czymś takim i naprawde polecam, co prawda zrobiłem w nim 300km ale juz wiem ze jest mega wygodny i ręczne wykonanie przez Japończyków robi wrażenie....
https://northwestmotorcyclesdirect.com/ ... cer-Helmet


podoba mi się ten kask <okok>
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

Avatar użytkownika
 
Posty: 559
Dołączył(a): 27 lis 2015, o 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez jaca cx » 31 sty 2017, o 18:01

zajebista opcja <okok> będę szukał jakiegoś otwartego kasku pod VTX-a bo mam tam szybke i bardziej kąfortowo bedzie w otwartym kasku i goglach bądz zwykłuch okularach ;) , miał ten shoei wypinene bebech żeby mozna było prać bo mój qwest nie ma wypinanego wnętrza i jest lipa
optymistiq napisał(a):Byłem i widziałem held. Malowanie na żywo super. Ale po założeniu czułem delikatny ucisk. Niestety to skreśliłbym ten kask. I na moje nieszczęście zacząłem przymierzać inne kaski, choć sprzedawca powiedział, że na własną odpowiedzialność przymierzam shoei, bo jak się raz założy to już w nim wychodzisz... No i miał rację... Co prawda nie kupiłem, ale mocno rozważam bo tak wygodnego kasku jeszcze na głowie nie miałem. Co prawda cena bagatela 1,4k. Masakra. Jeszcze poszukam alternatywy. Bitwell może by był fajny a cena jest o połowę niższa... Zobaczę i dam znać o ile uda się przymierzyć. A tak wyglądałem w shoei
Obrazek
Jeśli nie żyjesz na krawędzi to zajmujesz za dużo miejsca!

Avatar użytkownika
 
Posty: 384
Dołączył(a): 10 cze 2016, o 08:13
Lokalizacja: Warszawa
Galeria: Przesłane zdjęcia

Re: Strój motocyklowy, co polecacie...

Post przez optymistiq » 7 mar 2017, o 22:16

Takie coś znalazłem na allegro. Ciekawie wygląda <lol>
http://allegro.pl/agv-diesel-hi-jack-gr ... ign=mobile

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości